Nemůžu dnes začít hned komentářem utkání (i když to bude příjemné psaní), ale diváky!!!
Moc děkujeme za podporu a skvělou atmosféru.
Dnešní výkon ovlivnila náhlá indispozice Matěje a chvíli trvalo než se kluci srovnali, ale poslední zápas s vítězstvím v tiebreaku byl pěknou tečkou.
Protože to bylo na víc pokusů, prohledejte si seznam.
https://www.youtube.com/channel/UCrEza9ZCaPq-Q0PfcxkVbRg/live
V neděli 15. dubna odehráli naši Panteři poslední kolo letošního ročníku krajského přeboru v přehazované. Obě skupiny se hrály v České Třebové, tentokrát v hale na Nádražní ulici.
Rok se s rokem sešel a poslední červencový víkend byl opět věnován turnaji MIXŮ. Sobotní den plný volejbalu doprovodilo také krásné slunečné počasí. Místy až tropická vedra sužovala nejednoho hráče, ale naštěstí všichni turnaj ve zdraví zvládli.
Včera měly děvčata z prostřední přípravky slíbené překvapení na konci tréninku. Postarala se o ně paní Makovská, která jako odměnu za získaný titul vyrobila vlastnoručně výborný dort. A nebyl to jen tak obyčejný dort! Od skutečného volejbalového míče byl k nerozeznání. Makovským moc moc děkujeme!!!
A Vám nabízíme alespoň nahlédnout, když už nezbylo... :-)
Tento týden představuje velmi usměvavé stvoření. Teď už více známou pod jménem Kiška. Kiška spolu se svým týmem kadetek úspěšně obhájila zlatou medaili v krajském přeboru. Ještě je čeká kvalifikace do 1. ligy kadetek a poslední kolo Českého poháru. Čtěte dál a dozvíte se víc.
Jméno: Tereza Kissová
Družstvo: kadetky
Post: blok, (smeč)
Rok narození: 1996
Pokud zrovna netrénují své svěřence, neopravují auta nebo kola, neřídí tiskařský podnik, netřídí 1 a 0 nebo třeba nestaví dům, tak si s chutí přivydělávají jako instalatéři.
Alespoň v rámci kampaně MOVEMBER 2018.
A vzkazují všem mužům:
Třetí kolo druhé městské ligy bylo pro špatné počasí přeloženo z pondělí 17. května na čtvrtek 20. května. Ve čtvrtek byly už podmínky příznivější, takže se sehrálo všech devět plánovaných utkání s těmito výsledky:
Minulou sobotu se rozjela liga kadetek, ve které máme po letech půstu konečně zase zastoupení. Závěrečná část přípravy se nám sice nepovedla, řekla bych, že se jaksi rozplizla (pobyty v zahraničí, taneční, domácí úkoly, ...), přesto jsem přesvědčená a věřím, že v lize obstojíme!
22. srpna, 6. den na soustředění. Opět jsme začínali den snídaní a ranními tréninky. Ke snídani byli tentokrát dalamánky, které nám domluvil Elvis, který tu s námi bohužel nemůže být. Po trénincích jsme šli do místní jídelny. Dnes nám připravili velkou porci krkovičky se zelím a knedlíkem. Přišla chvilka odpoledního klidu, během kterého každý aspoň na chviličku zamhouřil oči, aby jsme nazbírali dostatek síly na bazén a odpolední trénink.
Aligátoři a Jestřábi si dnes dopoledne a odpoledne zahráli společný turnaj. Po obědě jsme si zašli na bazén kde jsme plavali na čas v rámci železobetoňáka. Odpoledne jsme namíchali družstvo mužů a Ďáblů a sehráli turnaj mezi sebou.
Městská volejbalová liga základních škol:
ZŠ Sokolovská - Gymnázium 0:2 (-12, -10)
ZŠ nám. Míru - ZŠ T.G.Masaryka 0:2 (-9, -21)
Bedřich Smolák
ročník 2003
193 cm
Další posilou extraligového družstva kadetů je Béďa Smolák z Lanškrouna.
V kolika letech jsi začínal s volejbalem?
S volejbalem jsem začal v šesti letech v Lanškrouně.
Naši mladší žáci jsou příjemným překvapením závěru této sezóny. Po nevydařeném vystoupení v krajském přeboru (4. místo) překvapili úspěšným kvalifikováním na mistrovství (psali jsme zde) a nakonec z toho bylo celkově 11.
V neděli byla rozehrána nadstavbová část krajského přeboru juniorů a kadetů spojená s krajem Vysočina. Hrálo se za dobré organizace v Lanškrouně a nás čekala 4 utkání na dva vítězné sety. Vzhledem k možnostem haly, domácí připravili 2 hřiště, takže zápasy běžely rychle za sebou.
Poslední zlatá medaile v krajském přeboru se datuje až do sezóny 2011/2012. Od té doby končíme vždy na druhém místě. Druhý ročník za suverénní Českou Třebovou. Na stupně vítězů nás doplnil tým Chocně. Vše vyhlášeno na posledním kole krajského přeboru tuto neděli.
Krásná, slunečná neděle a nás čeká první zápas volejbalové sezóny žen 2014/2015. Začínáme venku, konkrétně v obci Letohrad. Loňskou sezónu nám sebral dva body. Letos jsme odhodlány si odvézt domů body všechny. Vyrážíme v sestavě Wendy Svobodová (již tradičně naše kapitánka), Káťa Kroulíková, Renča Odvárková, Janča Bláhová, Monča Šařecová, Áňa Bartošová, Lúca Šimková a já.
Dnes odehráli starší žáci A i B poslední zápasy v Krajském přeboru pardubického kraje. Hrálo se Lanškrouně na Střední odborné škole. Vyjížděli jsme ze Svitav dříve, protože „béčku“ chyběla dohrávka s domácími z druhého kola. Nemocnost je solidní, ale nenechám na pokoji ty, kteří byli bez omluvy.

Tento víkend byl z pohledu chlapecké složky asi nejnabitější pro celou následující sezónu, kdy během dvou dnů hráli své soutěže kadeti (poprvé v extralize), starší žáci, mladší žáci a přípravky. Vše se podařilo logisticky vymyslet včetně přesunu některých hráčů, abychom vše pokryli. Nakonec na výbornou až na B-tým starších žáků, které zklátila viróza. Ale popořadě...