Ženy, dívky

Mistrovství ČR žákyň - 1. část, skupina D

Na čarodějnice a 1. máj hostí Svitavy skupinu D první části MČR starších žákyň.

V článku přibudou odkazy na livestream kanály, kde budeme živě vysílat průběh jednotlivých utkání.
Odkazy ještě zveřejníme i na facebooku.

Vítězství KP, vybojovaná kvalifikace do ligy kadetek a návrat na místo činu po 10 letech

Konec KP kadetek byl pro kadetky C rozpačitý, v pracovním týdnu dohrávaly odložené zápasy kvůli covidu, kdy jsme se musely vypořádat s absencemi obou nahrávaček. S béčkem tak došlo i na ztrátu bodů v tiebreaku. Na poslední kolo jsme měli hostit Litomyšl, ale bohužel, ta nedala dokupy dostatečný počet hráček a nepřijela.

Finišujeme v KP kadetek

Po téměř dvouměsíční pauze zaviněné odloženými zápasy (karantény) a volnými víkendy o jarných prázdninách pokračoval KP kadetek ve stantardním tempu, ovšem s vloženými obvodními a okresními koly volejbalu pod AŠSK a dohrávkami KP se březnové tempo změnilo na pořádný

Další 3 body doma!

V sobotu 19. 2. 2022 jsme po menší pauze opět naskočily do zápasového tempa. Tentokrát jsme na domácí půdě vyzvaly soupeřky z Moravské Třebové, kterým jsme měly v této sezóně rozhodně co vracet. Však jsme se na to taky patřičně připravily a to rovnou v plném počtu 12 hráček.

Pár slov k posledním zápasům a dvojitá výhra.

Tiebreaková smršť 2:3,3:2,2:3,3:2

Druhý zápasový víkend v lednu si kadetky C náležitě vychutnaly, odehrály ve čtyřech zápasech plných dvacet setů. V sobotu jely vlakem na řádné kolo do Pardubic v osmi hráčkách. V neděli pak na OA dohrávaly zápasy z listopadu odložené kvůli karanténám.

Kadetky C v polovině sezóny

Krajský přebor kadetek nezvykle již v prosinci zahájil druhou polovinu soutěže, vlivem karantén však tabulka stále neobsahuje všechna plánovaná utkání a dohrávky probíhají i po Novém roce. Céčku chybí utkání s Českou Třebovou.

KP1 ženy: Trápení pokračuje.

KP1 ženy: Výhoda domácí půdy bohužel body nepřinesla.

V sobotu 20. 11. jsme nastoupily k našemu prvnímu domácímu zápasu této sezóny a vlastně vůbec po dlouhé době jsme měly tu možnost se předvést na domácí půdě. Bohužel to nedopadlo úplně podle našich představ.

KP1 ženy: Další 4 body do tabulky.

V neděli 14. 11. jsme se vydaly vstříc svému dalšímu zápasu, tentokrát do Lanškrouna a v jiné sestavě, než jak jsme zvyklé hrát, jelikož covid a celodenní cestování do školy si člověk nevybere.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll