Jaruny(i)

Tréninkový zápas KCM - Jaruni

Vrámci 6. srazu Krajského centra mládeže (KCM) Pardubického kraje se v pátek 10. února hrálo v tělocvičně ZŠ Riegrova tréninkové utkání KCM - Jaruni. Zkušení borci ošlehaní těžkými boji v městské lize nedali mladým nadějím (ročníky 2002 a mladší) žádnou šanci. Zápas, který byl vypsán na pět setů, vyhráli Jaruni 5:0 po setech 25:20, 25:23, 25:17, 27:25 a 15:10.

Jaruni na Járově smeči

V sobotu 5. června se Jaruni zúčastnili oblíbeného turnaje Járův smeč.
V poněkud pozměněné sestavě - s nováčky Ilonou a Evou na nahrávce a s navrátivším se Robinem na prdě - odehráli deset utkání a v konečném pořadí obsadili výborné 5. místo. Neskromně musím poznamenat, že Šmejdi i Antik skončili až za námi.

2. ročník Jar(u)ního lobu

V sobotu 24. dubna uspořádali Jaruni 2. ročník Jar(u)ního lobu - turnaje smíšených družstev. V tělocvičnách ZŠ Felberova se sešlo 6 týmů, které turnaj využily jako poslední přípravu před startem MVL. Vítězem celého turnaje se bez porážky stal tým Radiměře, když ve vzájemném souboji odsunul na druhou příčku domácí Jaruny. O vyrovnaných zápasech hovoří i to, že z celkových 15 utkání se hrál 8x tiebreak.

Všichni fandí - hraje se o finále ME

Za pár minut nastoupí česká futsalová reprezentace k jednomu z nejdůležitějších zápasů na Mistrovství Evropy v Maďarsku. Jedním z týmu je i Jarun(a) Radovan Kroulík.   Soupeřem našeho reprezentačního výběru je celek Španělska. Držme pěsti, ať se zápas vydaří a ať se boj o medaile promění v jejich následný zisk.

...jenom nevím, jak to ten Radovan stihne v sobotu na Felberku...

 

 

Gladiátorem se stala Jaruna

Je velmi příjemné být pouze účastníkem volejbalového turnaje. Takže díky všem organizátorům Antických volejbalových her, které se odehrály v sobotu 21.11.2009 v ZŠ Felberova. Díky za perfektní organizaci hry, za vynikající bufet i večerní posezení. Přišli jsme, viděli jsme a zvítězili jsme. Tak lze jednoduše zhodnotit průběh turnaje z pohledu družstva JARUNI.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll