Liga mistrů

Viděno dvanácti (2009)

Milí čtenáři, již podle titulku, který Vám napovídá, že je předělán ze zajímavého filmu Viděno osmi (1973) o olympijských hrách v Mnichově roku 1972 s prací Miloše Formana. Chci obdobnou formou, stejně jako 8 režisérů ve zmiňovaném filmu, využít pohledu každého jedince, který se zúčastnil výletu do Prahy na Final 4, ž

I v Lize mistrů se cloní!

Před několika týdny rozpoutal diskusi ve volejbalové obci článek reprezentačního trenéra k nešvaru vyskytujícím se v českém volejbale - clonění. V něm posuzuje clonění jako ryze českou specialitu, která se v zahraničních ligách nevyskytuje.

Fotoperlička z Lodže

Když jsem po návratu z finálového turnaje Ligy mistrů hledal na webu nějaké informace o hráčích Kazaně, náhodou jsem objevil na jejich domovském serveru www.dinamottg.ru fotku, která byla nápadně podobná jedné mojí.

Finálový turnaj Ligy mistrů, 29. - 30. března 2008, Lodž

Výprava tří Svitaváků ve složení Melis, Máza a Elvis vyrazila za letošním největším evropským svátkem volejbalu už ve 4:00. Šofér Melis hnal koně, co to dalo, jelikož byl hecován posádkou, aby se nepřijelo pozdě a kdoví jak budou vypadat silnice v Polsku.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll