Minivolejbal v barvách

16.4.2022 Česká Třebová

Druhým turnajem po obnovení soutěží barevného minivolejbalu, byl turnaj v České Třebové. Hrálo se v sobotu 16. dubna 2022 a naše výprava už byla o něco početnější: 16 týmů, 35 hráčů.

5.3.2022 Letohrad

Po více než dvou letech se vrátil k životu barevný minivolejbal, vždyť poslední turnaj se uskutečnil 22. února 2020. Po několika zrušených či přeložených turnajích se konečně hrálo a to opět v Letohradě. Výprava byla na naše poměry skromnější - 11 týmů, 25 hráčů.

27 družstev Svitav na barevném minivolejbale v Letohradě

56 dětí a 27 družstev TJ Svitavy se v sobotu 22. února 2020 zúčastnila turnaje barevného minivolejbalu v Letohradě. Výpravu hráčů, trenérů a rodičů vezl velký autobus a několik osobních aut. Medailová umístění se nám podařilo získat ve všech skupinách, v pěti případech dokonce cinklo zlato.

V turnaji základních škol dominovala ZŠ T.G.Masaryka

V úterý 3. března 2020 se v hale Na Střelnici konal turnaj ve žlutém minivolejbale pro volejbalové kroužky při základních školách. Turnaje se zúčastnilo 13 týmů z prvních tříd a 16 týmů z druhých tříd.

Vítězství ve všech skupinách

Svitavský turnaj barevného minivolejbalu se konal v sobotu 8. února 2020 v hale Na Střelnici. Přihlásilo se celkem 47 družstev (103 dětí), 12 do žlutého minivolejbalu 1. tříd a mladších, 16 do žlutého minivolejbalu 2. tříd a 19 do oranžového minivolejbalu.

Polička: žlutý a oranžový v nových tričkách

V neděli 15. prosince 2019 jsme vyrazili autobusem do Poličky, kde se v tělocvičně ZŠ Masarykova hrál první velký minivolejbalový turnaj sezóny.

V Poličce jedenkrát zlato a dvakrát bronz v modrém minivolejbale

V sobotu 14. prosince pořádal Spartak Polička turnaj bareveného minivolejbalu v červené a modré kategorii. Čerevnou barvu jsme neobsadili, do modré jsme přihlásili šest dívčích týmů.

Minivolejbalová sezóna odstartovala v Dolním Újezdě

Každoročně organizoval první turnaj v barevném minivolejbale začátkem prosince oddíl Spartaku Polička pro kategorii supermini, tj. 1. třída a mladší. Letos pořádání tohoto turnaje přenechal oddílu Sokol Dolní Újezd. V tělocvičně základní školy se v sobotu 30.

HrajemeSy - minivolejbalový turnaj na náměstí

Jako součást programu ke Dni dětí (HrajemeSy) na svitavském náměstí Míru jsme uspořádali minivolejbalový turnaj pro kategorie 1., 2. a 3. tříd. Možnost zúčastnit se dostaly všechny děti z oddílových školiček a minipřípravek i děti z minivolejbalových kroužků na základních školách.

3 x zlato pro Myšárnu, po jednom pro Felberku a Sokolovskou

Minivolejbalového turnaje základních škol 14. května 2019 se zúčastnilo 16 družstev prvňáků a 20 družstev druháků, celkem hrálo 83 dětí. Nejúspěšnější školou byla ZŠ T.G.Masaryka se třemi zlatým týmy, po jednom zlatu brala ZŠ Sokolovská a ZŠ Felberova.   

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll