HrajemeSy - minivolejbalový turnaj na náměstí

Jako součást programu ke Dni dětí (HrajemeSy) na svitavském náměstí Míru jsme uspořádali minivolejbalový turnaj pro kategorie 1., 2. a 3. tříd. Možnost zúčastnit se dostaly všechny děti z oddílových školiček a minipřípravek i děti z minivolejbalových kroužků na základních školách.

1. třída

1. Mistři volejbalisti (Adam Šauer, Jakub Vomáčka)
2. Jeleni (Tomáš Augusta, Karolína Ondříčková)
3. Sobíci (Ella Krchňavá, Lucie Simonová)
4. Antilopy (Tereza Havelková, Marie Stodolová, František Sychra)
5. Češi (Ondřej Němec, Ondřej Opatřil, Jan Pešina)
6. Veverušky (Richard Kubita, Tereza Horáková)
7. Draci (Monika Prusáková, Julie Sehnalová)
8. Kroulíci (Kateřina Kroulíková, Victoria Kroulíková)

2. třída

2. třída, skupina A
1. Juventus (Daniel Brandejs, Tomáš Kadlec, Eliška Vyskočilová)
2. Myšáci (Dominika Ilčíková, Michaela Lachmanová)
3. Sluníčka (Tereza Kolářová, Sofie Málková)
4. Blondýny (Denisa Štoudková, Karolína Novotná)
5. Bílí tygři (Samuel Miška, Krolína Rouchalová)
6. Veverky (Lucie Hehlová, Adéla Němcová)
7. Poníci (Alžběta Luňáčková, Monika Pelíšková)

2. třída, skupina B
1. Pokémoni (Tomáš Pešina, Pavel Rezler, Patrik Zacpal)
2. Štěňátka (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová)
3. Fortnajti (Linda Nguyen, Jan Svoboda, Anna Zieglerová)
4. Psi (Štěpán Augusta, Nela Vyhlídalová)
5. Lvíčata (Michaela Motyčková, Klára Pavlišová)
6. Netopýři (Jolana Brusenbauchová, Michaela Hrušková, Jana Kacálková)

semifinále:
Juventus - Štěňátka 8:1
Myšáci - Pokémoni 8:6

o 3. místo:
Štěňátka - Pokémoni 2:7

finále
Juventus - Myšáci 8:1

3. třída

3. třída, skupina A
1. Meflouni (Michael Karpeles, Maxim Jílek)
2. Hvězdičky (Zuzana Trejbalová, Bára Vacková)
3. Avengers (Tomáš Svojanovský, Tomáš Sterenčák)
4. Srdíčka (Kateřina Marková, Anna Onderková, Marie Filová)
5. Drsňáci (Jakub Havelka, David Karpíšek, Filip Vyčítal)
6. Krotitelé míčů (Jakub Kovář, Vojtěch Kalas)

3. třída, skupina B
1. Borky (Vendula Pavlišová, Kateřina Pelzová)
2. Jednorožci (Rozárie Bulvová, Venessa Gruberová, Kateřina Karpelesová)
3. Brejlovci (Karolína Aldorfová, Zuzana Oskorypová)
4. Ohniváci (Petr Hazucha, David Smolej)
5. Angry Birds (Martin Hazucha, Petr Špaček)

semifinále:
Meflouni - Jednorožci 5:6
Hvězdičky - Borky 6:8

o 3. místo:
Meflouni - Hvězdičky 10:4

finále:
Jednorožci - Borky 3:6

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll