Minipřípravka chlapci

Velká vlaková choceňská loupež

V neděli 8. prosince jsme se vypravili s našimi Draky a Pantery na další kolo krajského přeboru v přehazované. Čekala nás výprava do Chocně, kam jsme se tradičně vypravili vlakem. Pro 22 hráčů, 3 trenéry a 3 fandící rodiče to je ideální cestovní varianta. Rychlý ranní přesun z choceňského nádraží do haly jsme měli místo rozcvičky a borci se pustili do boje.

Tým A opět nenašel přemožitele a obsadil v turnaji 1. místo.
Tým B s bilancí 7 výher a 2 porážky obsadil druhé místo.
Tým C s jednou výhrou skončil devátý.

Panteři opět na lovu

V neděli 15. dubna odehráli naši Panteři poslední kolo letošního ročníku krajského přeboru v přehazované. Obě skupiny se hrály v České Třebové, tentokrát v hale na Nádražní ulici.

ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST PÁTÁ - PORCOVÁNÍ KOŘISTI

V neděli 2.dubna absolvovali naši Žraloci poslední kolo letošního ročníku Krajského přeboru v přehazované. Do České Třebové jsme jeli potvrdit naše postavení v průběžné tabulce.

A podařilo se!!!

ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST ČTVRTÁ - DOMÁCÍ PŘÍSTAV

V neděli 19. března hráli naši Žraloci další kolo krajského přeboru v přehazované,
tentokrát v domácí hale Na střelnici. Všechna družstva potvrdila svá postavení v celkovém pořadí a zaslouží pochvalu.

Sestavy:
SY A-Filip Šimek,Andy Bräuner,Michal Duriančík,
SY B-Tomáš Künzel,Martin Smékal,Josef Beneš,
SY C-Dan Karpeles,Filip Jansa,Jára Kovář,
SY D-Dan Partyš,David Barborka,Kuba Kolísek.

ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST TŘETÍ - OSM STATEČNÝCH

V neděli 5. února vyrazila osmička Žraloků na další kolo krajského přeboru v přehazované do Litomyšle. Vzhledem k nemocem jsme museli omluvit naše družstvo D, ale ještě hůře dopadla chřipka na týmy České Třebové, kde doma zůstaly dva týmy ze tří.

Našich osm statečných potvrdilo prozatimní letošní nadvládu v soutěži, všechny tři týmy si udržely medailové pozice a borce za neděli moc chválíme.

Sestavy

Žraloci se představují

Využijeme prázdninové volno a tradiční anketou vám ve stručnosti představíme tréninkovou skupinu mladší chlapecké přípravky, kterou znáte pod jménem Žraloci.

Borci odpovídali na následující otázky:
nejoblíbenější barva, jídlo, předmět ve škole, knížka, film, kapela.
A jejich odpovědi vám nyní předkládáme.

ŽRALOCI ÚTOČÍ - ČÁST DRUHÁ - FELBEROVA ZÁTOKA

V neděli 4. prosince hráli naši Žraloci další kolo krajského přeboru v přehazované. Halu Na Střelnici jsme pro tentokrát přenechali našim starším žákům a připravili jsme 4 hřiště v tělocvičnách ZŠ Felberova. I přes rodinné výlety,ranní" nevolnost a zamrzlé auto se nám podařilo dát dohromady všechna 4 naše družstva a turnaj borci odehráli velice slušně.

Žraloci útočí

V neděli 6. listopadu zahájili naši Žraloci nový ročník krajského přeboru v přehazované. První boje letošního ročníku se odehrály v České Třebové v hale Na skále a naši borci se v nich rozhodně neztratili.

Za bojovné výkony, výsledky i za zrychlený přesun na nádraží, abychom stihli zpáteční vlak, si všichni zaslouží pochvalu.

Zakončení sezóny přípravek

Včera byla na volejbalovém hřišti zakončena sezóna chlapecké starší a mladší přípravky. Zvolili jsme stejný model jako loni, tj. volejbalový turnaj rodičů a kluků, po turnaji vyhlášení výsledků, zhodnocení a občerstvení.

Mladší přípravka obsadila kurty 1 a 2, starší hráli na trojce a čtyřce. Turnaj starších dopadl následovně:
1. Gaben (Jan Kefurt, Kristián, Martin Bureš, + rodiče)

Čtyři v osmičce a stříbro navrch (Čelisti 4)

V neděli 10. dubna skončil posledním turnajem krajský přebor v přehazované kluků. Poslední klání se odehrála v Městské hale v Litomyšli.

Sestavy:

SY A - Honza Kočvara, Honza Vízdal - bez nemocného Honzy Kefurta bojovali, co jim síly stačily, ale nakonec to stačilo pouze na nepopulární 4. místo celkově.

SY B - Richard Pavlov, Míša Duriančík - ve dvou 2. místo ve skupině B a celkové výborné 7. místo.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll