Rozhovory

Duo našich blokařů - rozhovor

První představení se týká našeho velezkušeného blokaře Pallouška a nové člena týmu, který odehrál proti Červenému Kostelci svůj první oficiální zápas, Špáču.

Tady si můžete přečíst rozhovory obou borců.

Více najdete také na facebookových stránkách!

1. V kolika letech jsi začínal a jaké byly tvé volejbalové začátky?
Pallouš:

David Konečný: Tak já to holt mlátím

V nové sezóně pokračujeme s rozhovory s našimi reprezentanty. Bombardér David "Konec" Konečný přestoupil v létě z DHL Ostrava do francouzského Tours.

Volejbalová dráha Petra Pláteníka vrcholí ve vysněné italské A1

Petře, jsi hodnocen jako jeden z nejlepších smečařů italské A1. Hrál jsi v Belgii (Nolliko Maaseik), v Řecku (Panathinaikos) a teď od roku 2005 Itálii  (Cuneo, Milano, Padova). Dá se nějak porovnat vypětí tréninků, atmosféra  při zápasech a trénincích, rozdílnost mentality podle jednotlivých států?

Jakub Novotný před startem play-off polské ligy

Zítra (pátek 29. února) začíná v polské lize play-off. Jedním ze zástupců českého volejbalu, který bude bojovat o polský titul, je reprezentační univerzál Jakub Novotný.

Jiří Popelka má vlastní volejbalový web

Jedním ze služebně nejstarších hráčů českého národního týmu je Jiří Popelka.  Českou republiku reprezentoval již na Mistrovství Evropy ve Vídni v roce 1999, na kterém jsme skončili na 4. místě.

Rozhovor s Jiřím Králem

Ve včerejším utkání 16. kola italské ligy A1 zvítězilo Treviso nad Perugií 3:1 (20, -23, 22, 23). Těsně po utkání jsme dokončili rozhovor s dalším českým reprezentantem Jiřím Králem, který hraje právě za nejúspěšnější klub posledních deseti let - Sisley Treviso.

Rozhovor s Michalem Hrazdirou

Při příležitosti včerejšího utkání Ligy mistrů mezi Vídní a Piacenzou 3:1 (23, -20, 24, 20) jsme si po zápase smluvili schůzku s českým reprezentantem Michalem Hrazdirou, který hraje za vídeňský klub aon hotVolleys. Rozhovor s Michalem nyní přinášíme i čtenářům našeho webu.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll