Muži, chlapci

Vzpomínka - Karel Klinger

VZPOMÍNKA

Hošťálková 2022 - Kluci v akci

Ať žijou sociální sítě... I my jdeme s dobou a veškeré sdílení informací z proběhlého soustředění jste zajisté zaznamenali na Instagramu, Facebooku či nově i TikToku. Tam se prostě lidi v této době koukají více, dokladem budiž jedno funny video na TikToku, kde jsme na 10.4 miliónu shlédnutí (18. září 2022).

Mladší žáci nakonec stříbrní...

Znajíce souvislostí, pro zasvěcené, druhé místo může být lehkým zklamáním. Pro kluky určitě na začátku bylo. Ale popořádku.

Starší žáci zakončili sezónu kvalifikací na MČR

Jak již titulek napovídá, na finálový turnaj 16 nejlepších týmů se naši borci neprobojovali. Popravdě bývalo by to bylo velké překvapení, jelikož v ČP obsadily Svitavy až 33. místo. Přesto z pohledu trenérů turnaj docela vydařený.

Mladší žáci těsně neuspěli v kvalifikaci na Mistrovství ČR

Naši mladší žáci v domácím prostředí nepostoupili o jediný tie-break na Mistrovství republiky. Hrálo se v sobotu 9. dubna 2022 v hale Na Střelnici. V rozhodujícím zápase o to, kdo postoupí ze třetího místa, prohráli 1:2 s Příbramí, když v tie-breaku při změně stran vedli 8:4, nakonec však podlehli 12:15.

Postupující týmy z minulého kola zpět ve skupině B

Po sobotním turnaji šestek (psali jsme zde) se hrál v neděli pátý turnaj KP ve trojkovém volejbale. Naše týmy B a E, které se minule probojovaly mezi elitu, svoji pozici neudržely, obsadily čtvrté a páté místo a pro další kolo sestupují zpět do skupiny B.

Mladší žáci finišují před kvalifikací Mistrovství ČR

Po delší pauze pokračoval krajský přebor mladších žáků. Připomeňme, že naši chlpaci postoupili spolu s Chocní z první části soutěže do elitní skupiny A, kde hrají ještě nejlepší dva týmy z Královéhradeckého kraje Rychnov nad Kněžnou a Hradec Králové.

KP starších žáků: Mistři pardubického kraje

Neděle 20. března byla dnem posledního kola mezikrajského přeboru starších žáků. Finálový turnaj byl tradičně pořádán ve svitavské hale Na Střelnici, kde se utkalo osm týmů výkonnostně rozdělených do dvou skupin.

ČP žáků: Konec dobrý, všechno dobré...

Český pohár žáků v druhé polovině soutěže pro nás znamenal účast ve skupině o 31.-36. místo. Na první pohled hluboko v poli poražených, na ten druhý ideální příprava pro příští sezónu. O pořadatelství turnajů se podělil Havlíčkův Brod (1. a 3. turnaj) a Svitavy (2.

Návrat dvou družstev zpět mezi elitu

Čtvrté kolo KP trojic se konalo v neděli 23. ledna 2022, skupina A se hrála v Poličce v tělocvičně ZŠ Masarykova a skupinu B jsme pořádali ve Svitavách v tělocvičně ZŠ Felberova. Některé týmy skolila karanténa, takže do Poličky nepřijela Choceň A a do Svitav Česká Třebová B. Oba turnaje se odehrály s menším počtem družstev.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll