žáci mladší - komentáře k zápasům

Mladší žáci nakonec stříbrní...

Znajíce souvislostí, pro zasvěcené, druhé místo může být lehkým zklamáním. Pro kluky určitě na začátku bylo. Ale popořádku.

Mladší žáci těsně neuspěli v kvalifikaci na Mistrovství ČR

Naši mladší žáci v domácím prostředí nepostoupili o jediný tie-break na Mistrovství republiky. Hrálo se v sobotu 9. dubna 2022 v hale Na Střelnici. V rozhodujícím zápase o to, kdo postoupí ze třetího místa, prohráli 1:2 s Příbramí, když v tie-breaku při změně stran vedli 8:4, nakonec však podlehli 12:15.

Postupující týmy z minulého kola zpět ve skupině B

Po sobotním turnaji šestek (psali jsme zde) se hrál v neděli pátý turnaj KP ve trojkovém volejbale. Naše týmy B a E, které se minule probojovaly mezi elitu, svoji pozici neudržely, obsadily čtvrté a páté místo a pro další kolo sestupují zpět do skupiny B.

Mladší žáci finišují před kvalifikací Mistrovství ČR

Po delší pauze pokračoval krajský přebor mladších žáků. Připomeňme, že naši chlpaci postoupili spolu s Chocní z první části soutěže do elitní skupiny A, kde hrají ještě nejlepší dva týmy z Královéhradeckého kraje Rychnov nad Kněžnou a Hradec Králové.

Návrat dvou družstev zpět mezi elitu

Čtvrté kolo KP trojic se konalo v neděli 23. ledna 2022, skupina A se hrála v Poličce v tělocvičně ZŠ Masarykova a skupinu B jsme pořádali ve Svitavách v tělocvičně ZŠ Felberova. Některé týmy skolila karanténa, takže do Poličky nepřijela Choceň A a do Svitav Česká Třebová B. Oba turnaje se odehrály s menším počtem družstev.

Úspěšný start nadstavby v Chocni

Krajský přebor mladších žáků se přehoupl do své druhé poloviny, ve které se spojují dohromady týmy z pardubického a královéhradeckého kraje. My jsme spolu s Chocní postoupili do elitní skupiny A, od sousedů se přidaly tradiční týmy Hradce Králové a Rychnova nad Kněžnou.

Pro další kolo zůstalo v elitní skupině ze svitavských týmů pouze áčko

3. kolo KP trojic chlapců se hrálo v neděli 12. prosince 2021. Skupina A se konala v Chocni, skupina B v České Třebové. V Chocni jsme měli tři týmy a moc se nám nedařilo. Elitní tým prohrál svůj první zápas v soutěži s domácími a poprvé obsadil až druhé místo. Týmy B a E skončily na 4. a 5. místě a sestupují do skupiny B.

Mladší žáci vyhráli podzimní část přeboru, po novém roce se soutěž spojí s Hradeckým krajem

Na poslední kolo podzimní části krajského přeboru mladších žáků jsme jeli v sobotu 11. prosince 2021 vlakem do Chocně. Byli jsme v kompletní sestavě, což se zúročilo ve tři vítězství.

Postup dvou týmů do skupiny A

Další turnaje KP trojic chlapců se konaly v neděli 14. listopadu. Skupina A se hrála v tělocvičně ZŠ T.G.Masaryka v Poličce, skupina B na ZŠ Felberova ve Svitavách. V elitní skupině zatím dominuje náš tým A, který doposud neztratil ani set a stejně tak tomu bylo i v Poličce.

Další tie-break s Chocní

V sobotu 13. listopadu 2021 se v domácí hale Na Střelnici hrálo 3. kolo přeboru

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll