Mladší žáci nakonec stříbrní...

Znajíce souvislostí, pro zasvěcené, druhé místo může být lehkým zklamáním. Pro kluky určitě na začátku bylo. Ale popořádku.

Vše solidně rozehrané. Předposlední turnaj v Hradci Králové v sobotu 21. května ve velmi větrném počasí kluci dokázali udolat všechny soupeře. Nejdříve po boji Rychnov na Kněžnou a Choceň (jak jinak 2:1), nakonec poměrně snadno oslabený domácí tým. Choceňáci se nás ale drželi jako klíště pouze na bod díky hladkým vítězstvím s ostatními soupeři a bylo jasné, že o všem rozhodne poslední turnaj v Rychnově nad Kněžnou.

Los nám naše rivaly přisoudil hned v první utkání. Hrál se solidní volejbal odpovídající této kategorii. Nutno ovšem přiznat, že soupeř byl tentokrát lepší na servisu a zasloženě zvítězil 2:0. V turnaji jsme nakonec urvali jen jednu výhru. I Rychnov byl lepším, kdy hlava prostě sehrála hlavní roli. Je se ale z čeho poučit. Před námi spusty práce.

Končíme tedy v elitní skupině mezikrajského přeboru na druhém místě. Svitavy reprezentovali: Dan Ducháček, Šimon Janalík, Marek Meluzín, Michal Karpeles, Tomáš Svojanovský, Jakub Svoboda, Petr Švihel a Filip Vašek

 

 

 

 

 

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll