Odchovanci

Kačka a Míša mají medaile

Dvě "naše" holky letos dosáhly velkého úspěchu, když si sáhly na medaile v extralize. Pod vedením hlavního trenéra Jaroslava Matěje získaly bronz extraligové kadetky VK Agel Prostějov a s nimi i Katka Kociánová a Míša Bolcárová.

Kačka je nejlepší blokařka!

Naše odchovankyně Katka Kociánová tento víkend prožila vrchol své dosavadní volejbalové kariéry, když ve finálovém turnaji extraligy získala titul Mistra ČR v kategorii kadetek a k tomu dále i individuální ocenění za nejlépe blokující hráčku Final four.

Zhodnocení a poděkování

Na úplný závěr bych velice rád shrnul celý průběh Extraligy popřípadě moje osobní dojmy a zážitky. Táké jsem získal nějaké fotky, které bych rád zveřejnil. Za kvalitu se předem omlouvám, ale jsou to fotky převážně z mobilu. Přesto si myslím, že budou příjemným doplněním.

Poslední extraligový turnaj

Měsíc se s měsícem sešel a je tu konec. V pátek 22.3. se konal poslední extraligový turnaj tentokrát ve Velkém Meziříčí. Já jsem však dorazil až po prvním zápase (z důvodů ankety sportovec roku 2008) což mě samozřejmě mrzí, protože zápas se mým kolegům nepodařilo vyhrát. 

Další krok k setrvání v extralize učiněn !!!

Opět něco málo z dalšího extraligového turnaje. Do Budějic jsme vyrazili už ve čtvrtek, abychom se vyhnuli únavě po dlouhé cestě. Díky neúčasti dvou smečařů jsem se dostal do základní sestavy, což mě povýšilo z ,,lavičkového“ hráče na nahravače č.1.

První krok k setrvání v extralize učiněn!

Zdravím všechny příznivce volejbalu. Po tříměsíční pauze nás minulý víkend čekal další extraligový turnaj v Ervěnicích (Jirkov, Chomutov….zkrátka strašlivá ďoura). Na některé z nás zde čekali úplně noví soupeři.

Rozhovor s Václavem Liškou

Svitavský dorostenec Václav Liška působí tuto sezónu na hostování v České Třebové, se kterou hraje nejvyšší kadetskou soutěž - extraligu. Na moji nabídku rozhovoru pro náš web ochotně přistoupil. Dnes vám přinášíme Vencovy odpovědi na dotazy týkající se jeho působení ve Třebové.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll