Minipřípravka dívky

Nejmladší hráli trojkový

O víkendu se holčičky z minipřípravky a přípravky zúčastily dvou turnajů.

Kvalifikace dívčí přehazky na výbornou

V neděli  18.11. bylo ve třech kvalifikačních turnajích ve Svitavách, Chocni a Dolním Újezdu v akci celkem 33 družstev z celého Pardubického kraje. Rozřazovací turnaj určil účastníky tří výkonnostních skupin a 2. prosince už jedeme na ostro s bodováním umístění.

Vypečený konec sezóny nejmladších přípravek

Včera bylo na kurtech rušno více, než je obvyklé. Zdena Ševčíková sem svolala k ukončení sezóny své ovečky z dívčí i chlapecké části oddílu. Dostavilo se přes 50 dětí, které byly rozděleny do čtyř kategorií.

Výprachtice 2016 - kemp berušek - 4. den

Ráno jsme my dospěláci zase vstávali v předstihu kvůli olympijskému volejbalu. A zase to byla volejbalová pohádka, tentokrát v podání chlapů Itálie a USA. Ach jo, to byla nádhera! Před obchodem měla pravidelnou každodenní poradu kompletní skupina členů místní BIS. Za ty roky už se dobře známe, tak jsem bez přemlouvání hned hlásila, co je v našem kempu nového - co jsme jedli, co chystáme, jaká je nálada dětiček, ... Pak jsme konečně s Baruškou nakoupily a honem jely mazat rohlíky. Dopoledne přijela posila do kuchyně - Eva Šimková s Šiškou.

Srdečný pozdrav z Výprachtic posílají Berušky

Krajský přebor v přehazované - kvalifikace

V neděli 22. listopadu jsme v hale Na Střelnici pořádali jednu kvalifikační skupinu v přehazované děvčat. V letošním ročníku bude totiž KP hrát 40 družstev. Kvalifikace se hrála na čtyřech místech (SY, Lanškroun, Dolní Újezd, Polička) ve skupinách po 10 týmech.

Výprachtice - čtvrtek - 7. den

Ještě poznámka ke včerejšku: Přemýšleli jsme o nějakém překvapení, tak jsme domluvili návštěvu dvou reprezentantek. Konečně jsme se ve středu odpoledne dočkali. Dorazila nedávno sestavená dvojice Wendy a Bary. S beruškami strávily odpoledne a kromě ukázek volejbalového umění s nimi pokecaly a pořídily fotodokumentaci. Některé fotky pak v noci přidaly na naše stránky.

Čtvrtek

Výprachtice - středa - 6. den

Asi máme štěstí. Ze Svitav, z Hošťálkové i ze Žďáru slyšíme, že dnes dál pršelo, ale tady "u nás" brzy ráno přestalo a odpoledne už bylo zase hezky. Přes noc jsme skoro všechno usušili, jen ty boty ne a ne schnout. Pro jistotu jsme byli dopoledne ještě v tělocvičně (co kdyby ještě začalo cedit). Zavedly jsme se Simonou taxi službu a berušky převážely. Trénink jsme z větší části věnovali gymnastice, především obratnosti. K obědu byly buchtičky s krémem a děvčata si přidávaly, přidávaly, ...

Výprachtice - úterý - 5. den

Jak říkal děda Komárek: "Chčijé, chčijé, chčijé!" V noci pořádně, dopoledne lehce, zato celé odpoledne, až dosud, to padají z nebe provazce vody. Na snídani byly koblížky, kdo nechtěl, měl rohlíky.
Kvůli mrholení jsme dopolední program trochu upravili - měřili jsme hod tenisákem, berušky cvičily se švihadlem, tancovaly. Upřímně, výkony v hodu nebyly nijak oslnivé, ale to proto, že pokulhává technika. Asi je to taky proto, že už se nikde na ulici nehrají "vybika", školka s míčem, Polívka se vaří, maso na talíři, ... a další. Na tom musíme honem a hodně zapracovat - aby nebylo pozdě.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll