Seznamte se

Vzpomínka na Zdeňka Michálka

Vzpomínka na přítele, kamaráda a skvělého člověka pana Zdeňka Michálka, který nás opustil 8. července 2019.

Honza Kladivo

Tak jsme zase tady a dnes podíváme podruhé mezi juniory. Tu čest bude mít ten s nejlepším volejbalovým příjmením - Honza Kladivo, juniorský blokař a jeden ze svěřenců Petra Maruše a Járy Ovada.

Tak kde a jak jsi začal s volejbalem?

Představení mladších žákyň A

S ohledem na víkendovou kvalifikaci bylo vybrat další objekt na čtvrteční rozhovor docela snadné. Představíme si A tým mladších žákyň. Děvčata nám vyplnila krátký dotazník.

Tonda Klohna

Dnes zabrousíme mezi mladší členy našeho oddílu a to konktrétně mezi starší žáky. Za pomyslnou oběť byl vybrán Tonda Klohna, který trénuje pod vedením Melise a Peti Siekiery.

Jak a kdy ses dostal k volejbalu?

Barbora Smělá

Barča Smělá v oddíle na "hlavní poměr" trénuje mladší žákyně a na vedlejší poměr hraje libero v ženském béčku.

Vojta Švihel

Ve druhém díle našich rozhovorů s hráči se vám pokusíme představit, protože ho určitě nikdo nezná, Vojtu Švihela. Vojta, jakožto člen jedné z nejvíc volejbalově založené rodiny ve Svitavách, dělá čest svému jménu a momentálně trénuje se skupinou kadetů a juniorů pod taktovkou Járy Ovada a Petra Maruše.

Pokračujeme s Evčou Šimkovou

Eva Šimková hraje aktuálně za ženy A. Dále pomáhá s trénováním u mládeže. A protože je věkem ještě juniorka, stíhá občas zaskočit i na hostování v lize juniorek. Evča byla vždy ochotná jet hrát, případně pomoci s trénováním, když bylo potřeba.

Lukáš Siekiera

Vítejte u pokračování čtvrtečních rozhovorů. Po delší odmlce se pokusíme opět v pravidelném režimu zpovídat členy našeho oddílu.

Útok není vše - PIŠKOT A PÁJA

Po týdnu se dostáváme k dalším dvěma našim hráčům. O koho se jedná je zcela jasné z názvu článku.

Video s těmito borci najdete opět na FB stránkách!

PÁJA

1.V kolika letech jsi začínal a jaké byly tvé volejbalové začátky?
Jestli se nepletu, volejbal jsem začal hrát, když mě bylo okolo dvanácti let. Jako u každého sportu nebyly začátky vůbec lehké.

2. Nejdrsnější trenér, pod kterým jsi trénoval?

Rozhovor s Jedlou a Mirďasem

Jako další, které vám představujeme jsou naši dva smečaři. Snažili jsme se otázky lehce obměnit a určitě vás jejich odpovědi zaujmou.

MIRĎAS

1.Prošel jsi určitě několika skvělými trenéry ve Svitavách. Jaký na tebe měl asi největší vliv?
Určitě Marek Meluzín. Podle mého mě toho nejvíce naučil. Byl to můj nejlepší trenér. Trénink Melise byl zábavný, náročný, pořádný, nebyl statický, Melis byl vždy objektivní a to si myslím, že umí málokdo.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll