Mladší žáci

Hošťálková 2022 - Kluci v akci

Ať žijou sociální sítě... I my jdeme s dobou a veškeré sdílení informací z proběhlého soustředění jste zajisté zaznamenali na Instagramu, Facebooku či nově i TikToku. Tam se prostě lidi v této době koukají více, dokladem budiž jedno funny video na TikToku, kde jsme na 10.4 miliónu shlédnutí (18. září 2022).

Mladší žáci nakonec stříbrní...

Znajíce souvislostí, pro zasvěcené, druhé místo může být lehkým zklamáním. Pro kluky určitě na začátku bylo. Ale popořádku.

Mladší žáci těsně neuspěli v kvalifikaci na Mistrovství ČR

Naši mladší žáci v domácím prostředí nepostoupili o jediný tie-break na Mistrovství republiky. Hrálo se v sobotu 9. dubna 2022 v hale Na Střelnici. V rozhodujícím zápase o to, kdo postoupí ze třetího místa, prohráli 1:2 s Příbramí, když v tie-breaku při změně stran vedli 8:4, nakonec však podlehli 12:15.

Postupující týmy z minulého kola zpět ve skupině B

Po sobotním turnaji šestek (psali jsme zde) se hrál v neděli pátý turnaj KP ve trojkovém volejbale. Naše týmy B a E, které se minule probojovaly mezi elitu, svoji pozici neudržely, obsadily čtvrté a páté místo a pro další kolo sestupují zpět do skupiny B.

Mladší žáci finišují před kvalifikací Mistrovství ČR

Po delší pauze pokračoval krajský přebor mladších žáků. Připomeňme, že naši chlpaci postoupili spolu s Chocní z první části soutěže do elitní skupiny A, kde hrají ještě nejlepší dva týmy z Královéhradeckého kraje Rychnov nad Kněžnou a Hradec Králové.

Návrat dvou družstev zpět mezi elitu

Čtvrté kolo KP trojic se konalo v neděli 23. ledna 2022, skupina A se hrála v Poličce v tělocvičně ZŠ Masarykova a skupinu B jsme pořádali ve Svitavách v tělocvičně ZŠ Felberova. Některé týmy skolila karanténa, takže do Poličky nepřijela Choceň A a do Svitav Česká Třebová B. Oba turnaje se odehrály s menším počtem družstev.

Úspěšný start nadstavby v Chocni

Krajský přebor mladších žáků se přehoupl do své druhé poloviny, ve které se spojují dohromady týmy z pardubického a královéhradeckého kraje. My jsme spolu s Chocní postoupili do elitní skupiny A, od sousedů se přidaly tradiční týmy Hradce Králové a Rychnova nad Kněžnou.

Pro další kolo zůstalo v elitní skupině ze svitavských týmů pouze áčko

3. kolo KP trojic chlapců se hrálo v neděli 12. prosince 2021. Skupina A se konala v Chocni, skupina B v České Třebové. V Chocni jsme měli tři týmy a moc se nám nedařilo. Elitní tým prohrál svůj první zápas v soutěži s domácími a poprvé obsadil až druhé místo. Týmy B a E skončily na 4. a 5. místě a sestupují do skupiny B.

Mladší žáci vyhráli podzimní část přeboru, po novém roce se soutěž spojí s Hradeckým krajem

Na poslední kolo podzimní části krajského přeboru mladších žáků jsme jeli v sobotu 11. prosince 2021 vlakem do Chocně. Byli jsme v kompletní sestavě, což se zúročilo ve tři vítězství.

Postup dvou týmů do skupiny A

Další turnaje KP trojic chlapců se konaly v neděli 14. listopadu. Skupina A se hrála v tělocvičně ZŠ T.G.Masaryka v Poličce, skupina B na ZŠ Felberova ve Svitavách. V elitní skupině zatím dominuje náš tým A, který doposud neztratil ani set a stejně tak tomu bylo i v Poličce.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll