Reprezentace

Světová liga v Opavě - tak jedeme!!!

Už dlouho jsme naživo neviděli, jak to ti naši čeští hoši hrají, tak je na čase to napravit. V sobotu 28. června "zaskočíme" do Opavy, která hostí Světovou ligu, konkrétně utkání ČR - Portugalsko. Přece jen je Opava podstatně blíž než Budějky, nebo dokonce Chomutov, kde už utkání SL byla.

ČR - Srbsko objektivem Josefa Horáka

Soupiska Srbska pro přípravné utkání proti ČR ve Svitavách

Soupiska ČR pro přípravné utkání proti Srbsku ve Svitavách

Přípravný zápas před Mistrovstvím Evropy: ČR - Srbsko

Po dvou letech přivítáme v hale Na Střelnici špičkový mezinárodní volejbal. V přípravě před Mistrovstvím Evropy vyzve naše národní družstvo mužů tým Srbska. Hraje se v pátek 23. srpna od 18:00.

Srbsko dlouhodobě patří mezi absolutní světovou špičku. V žebříčku světové volejbalové federace FIVB se aktuálně pohybuje na sedmé příčce, na loňské olympiádě v Londýně se umístilo na devátém místě.

Reprezentace předkadetů na turnaji v Itálii

Nově se formující reprezentace předkadetů 97/98 (Lvíčata) se na konci loňského roku zúčastnila první mezinárodní akce - turnaje v Itálii. O krátký komentář jsem požádal Ondru Kliku.

Co to bylo za turnaj a kde se to hrálo?

Byli jsme na turnaji Bear Wool Volley v Itálii, hrálo se to ve městě Biella.

Jaká tam byla další družstva a jak jste s nimi hráli?

Valerie

Valerie Sezemská Vás zdravi, narodila se nám 1. 10. 2012 ve 21:54 (3,05 kg, 49 cm). Mamka, taťka i dcera jsou v pořádku !!! http://svitavsky.denik.cz/galerie/mimi061012.html?mm=4050268

ADAM ŠAUER alias SARTO junior - Svitavy, Lány, Dobrovského 405/1

PŘIŠLA SMS!!! Jedu takhle po trati, jedu přes kopce. Za okny padá, padá sníh, zas budou vánoce. Beránku náš, jméno Adámek máááš. Halelůja. Váha, výška k radosti, dobrá ta-ky je. Halelůja:)  Čas 15.26, váha 3,75 kg, výška 52, dosah jsme ještě nezkoušeli. Všichni v pořádku. Haleluja:)

Francouzský Tourcoing - Kvalifikace na OH V Londýně - LiveScore

LiveScore CZE - GER !

 Sestava: Ticháček, Pláteník, Konečný Petr, Štokr, Hudeček, Veselý

Příprava žen ČR - Nizozemsko v hale Na Střelnici

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll