Nábory

Přijď si o prázdninách zasportovat!!!

Přijď si během prázdnin vyzkoušet jeden z nejoblíenějších kolektivních sportů. N tréninku tě čeká všeobecná sportovní průprava, která je zaměřená na sílu, vytrvalost, rychlost nebo obratnost. Dále si zde osvěžíš nebo naučíš základy atletiky, gymnastiky a HLAVĚN míčové hry. Nebude chybět ani zábava, kamarádi nebo hry v koletivu s kamarády.

Hrej volejbal !!!

Přinášíme přehled tréninkových hodin pro jednotlivé věkové skupiny ve školním roce 2021/2022. Věkové kategorie jsou orientační, pokud tréninky kolidují s jinými aktivitami, lze docházet do starší nebo mladší skupiny, případně jinak vhodně nakombinovat.

Tréninky květen - červen 2021

Chtěl(a) bys trénovat a hrát jednu z nejoblíbenějších kolektivních míčových her? Přijď na některý z našich tréninků a hned si můžeš zkusit zasportovat. Tréninky jsou zaměřeny na všeobecnou sportovní průpravu a hry s míčem.

Aktualizovány časy tréninků pro květen - červen 2021

Nábory do minipřípravek v sezóně 2015/2016

Od září 2015 nabíráme nové hráče a hráčky ve věku od 5 let do volejbalových minipřípravek. Náplní minipřípravek je všeobecná atletická a gymnastická průprava, práce s míčem a hraní sportovních her včetně minivolejbalu.

Nábor nových hráčů volejbalu 2009/2010

V novém školním roce 2009/2010 doplňuje volejbalový oddíl TJ Svitavy svá družstva přípravek. Pokud máte zájem, aby váš syn nebo dcera pravidelně sportovali pod vedením zkušených trenérů, neváhejte a pošlete jej/ji nebo přijďte i s ním/ní na trénink.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll