Muži, chlapci

KP2 MUŽI | Pod Po(k)ličkou jsme našli další body do tabulky, ale...

Původně měla mužská složka v KP II. třídy zahájit svoji sezonu proti družstvu TJ Spartak Polička již 5. září, nicméně vlivem nejrůznějších faktorů jsme byli nuceni to vymyslet mírně jinak. Příběh o dvojutkání se tedy rozprostřel hned do dvou hracích dní, každý z nich v jedno úterý – 15.

KP2 MUŽI | Mýto Vysoké, úspěšnost nízká…

KP2 MUŽI | Letohradský orel sestřelen

Pár měsíců (čtěte “téměř rok”) to trvalo, ovšem znovu jsme se mohli před zraky diváků předvést na domácím svatostánku - na antukovém hřišti za Národním domem.

KP2 MUŽI | Choceňský jogurt jsme si s domácími rozdělili smírně

Psalo se datum 12. září 2020 a na hodinách svítilo něco po půl deváté ranní. Po téměř roční odmlce přichází den, na který čekala většina osazenstva mužské části svitavského volejbalu – restart soutěže KP II. třídy. Jen pro připomenutí a krátké ohlédnutí….

KP2: Volejbalový víkend, část 1.

Víkend plný volejbalu, zábavy, krásného sportu i občasného utrpení. Mužská složka svitavského volejbalu pokračovala ve své cestě napříč KP II. třídy, když v sobotu 28. září přivítala soupeře Spartak Polička.

Hošťálková 2013 - Epilog

... a poslední den. Balení, velký úklid, plačící dcérky v okolí chalupy, líbající se svitavští ogaři před odjezdem autobusu. Tradiční kolorit soustředění posledních let. Kluky je ale především potřeba pochválit. Některé tréninkové dávky byly více než vypečené, ale borci makali bez poznámek.

Hošťálková 2013 - 10. den

Z důvodu nefunkčního internetu v celé dědině se k 10. dni soustředění dostáváme až nyní, ale nechceme ochudit naše věrné čtenáře. Tento den byl netradiční, jelikož již po osmé hodině ranní vyrazili junioři a starší žáci do nedaleké Karolinky na soustředění Přerova, který oplatil naše pozvání z předchozích let. My dojeli bezpečně na čas třemi vozy a odehráli celkem 4 sety než vše přerušil déšť.

Ať si běží, ať si léce, Svitavy só na vyléce

V pátek 16. srpna odjíždí mužská složka svitavského volejbalu do obce zaslíbenté, tedy Hošťálkové u Vsetína. Jesli kronika oddílu neklame, jedná se již o14. ročník, kdy jsme se posunuli od první nadějné dvanáctičlené skupinky po dnešní sestavu čtyř družstev.

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll