Muži, chlapci

Vzpomínka - Karel Klinger

VZPOMÍNKA

KP1 Muži | Náraz ve Chvaleticích

Dne 23.10. se chlapská složka s posilou pár juniorů vydala na zápas do Chvaletic. Je to jedna z těch delších tras, které musíme absolvovat na zápas. Zápas začínal klasicky v 10 hodin. V základní sestavě jsme měli posilu mladších hráčů (Tondy P., Honzi Š. a Davida J.) které jsme ihned nasadili do základní sestavy.

KP1 Muži | Legenda dovedla tým k šesti bodům

KP2 Muži | Zimu přečkáme na stříbrné pozici

KP2 Muži | Vítězná vlna pokračuje

V neděli 3.10. se Svitavy muži "B" vydali do České Třebové.

KP2 Muži | Kterak jsme si na letohradském Orlu spravili apetit

Náročný víkend plný volejbalu jsme odstartovali na domácí půdě za Národním domem proti týmu Orel jednota Letohrad. Oproti předchozímu soupeři by cokoliv jiného než plný počet bodů bylo totální selhání.

Za hodinku smáznuto

KP2 Muži | Lanškrounská tragédie a návrat na zem

V sobotu 25. září čekal na mužský B tým prozatím nejsilnější soupeř dosavadního krajského přeboru 2. třídy, VO TJ Lanškroun. Náš největší rival v boji o prvenství nás hostil na svém domácím antukovém kurtu.

Obrat za obratem a vítězství na dosah

22.10 Kouzlo vysílače a rajóny

Ráno bylo deštivé. žáci se dočkali haly. Ostatní opěvovali krásy přírody. Zvláště nejstarší skupina byla více než nadšena výběhem a sprinty k legendárnímu vysílači.

22.9. Hrady z písku

Aby to nebylo pořád jen o volejbale, tak dnes i trochu jiné fotky. Kluci překvapili kreativitou při plnění vylosovaných trestů. Dva pokoje shodou okolností stavěly hrady a dokonale, což můžete vidět níže.

22.8. Nový model turnaje generací

Dnes konečně volnější den. Dopoledne všichni volno. Budíček neurčen. Na snídani všichni jak švábi na pivo. Polovina nevylezla z cimérek vůbec. Před polednem vydán obídek (výpečky se šťouchačkama) a o půl třetí to vypuklo. Turnaj generací aneb všicni naplac.

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll