Polička: žlutý a oranžový v nových tričkách

V neděli 15. prosince 2019 jsme vyrazili autobusem do Poličky, kde se v tělocvičně ZŠ Masarykova hrál první velký minivolejbalový turnaj sezóny. Po sobotním předkrmu v podobě červeného a modrého minivolejbalu (zpráva zde), se v neděli hrál žlutý (rozdělený na dvě podkategorie - prvňáci a durháci) a oranžový (třeťáci). Celkem jsme přihlásili 22 týmů (1 x žlutí prvňáci, 9 x žlutí druháci a 12 x oranžoví). Akce se zúčastnilo 46 svitavských minivolejbalistů.

Turnaj jsme absolvovali v nových klubových tričkách, které děti dostávaly jako předčasný vánoční dárek na trénincích v týdnu před turnajem.

žlutý minivolejbal - 1. třída
1. Chvaletice
2. Lanškroun B
3. Lanškroun A
4. Dolní Újezd
5. Svitavy (Michaela Kvapilová, Adéla Onderková)
6. Lanškroun C
7. Polička
žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina A
1. Letohrad
2. Svitavy C (Adam Kočvara, Ondřej Opatřil)
3. Svitavy I (Michaela Hrušková, Klára Koubková)
4. Svitavy F (Kristýna Blahová, Monika Prusáková)
5. Polička A
6. Lanškroun
7. Žichlínek
8. Česká Třebová B

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina B
1. Svitavy D (Adam Šauer, Tereza Vyskočilová)
2. Svitavy E (Jakub Prokop, Jakub Vomáčka)
3. Dolní Újezd B
4. Svitavy H (Kateřina Kroulíková, Laura Straková)
5. Vysoké Mýto
6. Polička B
7. Česká Třebová C

žlutý minivolejbal - 2. třída, skupina C
1. Chvaletice
2. Svitavy G (Kateřina Hauptmanová, Marie Stodolová)
3. Svitavy A (Tomáš Augusta, Lucie Simonová)
4. Dolní Újezd A
5. Česká Třebová A
6. Svitavy B (Norbert Nývlt, Matěj Žižka)
7. Česká Třebová D

oranžový minivolejbal - skupina A
1. Svitavy D (Daniel Brandejs, Eliška Vyskočilová)
2. Svitavy F (Tomáš Kadlec, Patrik Zacpal)
3. Polička A
4. Polička F
5. Svitavy E (Jana Kacálková, Tereza Kolářová, Karolína Rouchalová)
6. Česká Třebová B
7. Žichlínek A

oranžový minivolejbal - skupina B
1. Svitavy G (Dominika Ilčíková, Michaela Lachmanová)
2. Dolní Újezd
3. Lanškroun B
4. Svitavy L (Alžběta Luňáčková, Monika Pelíšková)
5. Svitavy A (Štěpán Augusta, Jakub Kovář)
6. Polička C
7. Žichlínek B

oranžový minivolejbal - skupina C
1. Polička E
2. Svitavy C (Kateřina Bolcárová, Aneta Flídrová)
3. Lanškroun A
4. Svitavy I (Michaela Motyčková, Klára Pavlišová)
5. Česká Třebová C
6. Polička B
7. Svitavy H (Vanessa Maková, Adéla Rosičová)

oranžový minivolejbal - skupina D
1. Svitavy J (Karolína Novotná, Denisa Štoudková)
2. Chvaletice
3. Polička D
4. Svitavy B (Ondřej Datinský, Samuel Miška, Tomáš Pešina)
5. Česká Třebová A
6. Žichlínek C
7. Svitavy K (Matyáš Maivald, Nela Vyhlídalová)

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll