Dvojutkání na horké půdě DDM Brno.
Krajský přebor mladších žáků je první z oficiálních soutěží, které se mohly po koronapauze znovu rozběhnout. Šesté kolo, které se mělo hrát 28.
Místo konání: Svitavská hala
Tabulka:
Neděle je tradičně dnem volnějším, kdy dopoledne netrénujeme. Hráči mohou využít tento den k libovolně dlohému spánku, nicméně první se již trousili na snídani po osmé hodině. Ty poslední pak kolem desáté. Chlapci se tedy mohli více starat o své mobilní telefony a počítače.

V sobotu 23.11. jsme se vydaly bojovat o body do Litomyšle. Cíl byl jasný, urvat v derby cenných 6 bodů. Nakonec z toho byly jen 3, ale pro nás se tuhle sezonu počítá každý bod. Jelikož tentokrát jelo pouze 7 statečných, sestava byla více než jasná. Renča na náhře, Káťa na účku, Kika s Luckou na smeči, Evka s Fiedler na bloku a Barča na liberu.
Celý rok jsme se těšili na tuto chvíli, no a máme ji za dveřmi. Volejbalová "výročka" je tady! A jak nám v mailech píše Marcela:

Čtvrtý den jsme trénovali dvoufázově. Dopoledne již zažitý model s nejstaršími na hale, nejmladšími na písku a prostřední skupiny na antukových hřištích. Junioři a kadeti pracovali na střelbě, žáci na bloku, prckové se zapotili u správné úderové ruky.
Netradičně v neděli a netradičně na přání soupeře hrajeme již v devět hodin!
Ligové juniorky hrají o medaile v základní části soutěže a postup mezi nejlepší týmy v soutěži!
Každoročně na jaře vypisuje Pardubický krajský volejbalový svaz soutěž pro začínající hráče šestkového volejbalu.
Dvanáctizápasovým maratónem byla ve středu 17. června dohrána základní část městské ligy. Prvního přemožitele našel C Team, když ve třech setech podlehl Maorům 1:2 (-22, 15, -11).
Před zahájením přípravy na sezónu 2018/2019 se ještě nutně musíme ohlédnout za tou minulou. Dlužíme Vám výsledky KP přípravek a zakončení sezóny, které se náramně vydařilo!
B skupina: pořadatel Svitavy: Svitavy A, B, C, Č. Třebová B
Hola hola, Hošťálková volá!! Dnes nás počásí bohužel zklamalo, ale ani to nám nebránilo v trénování. Mladší holky využívají prostory jídelny k hrám, luštění hádanek a hlavolamů opět pod vedením Barušky Smělé.
V pátek 2. srpna 2013 jsme odjeli autobusem na soustředění do Hošťálkové. My, jako starší žačky jsme měly za úkol sehrát se, protože se k nám před prázdninami připojily některé mladší holky a taky naučit se nový hrací systém. Letos poprvé jsme spaly na zámečku a některé holky byly v Hošťálkové vůbec poprvé, takže jsme my, starší, měly tak trošku za úkol je seznámit se soustředením a celkově co a jak.
Ve středu 17. se na "svůj" letošní prázdninový volejbalový kemp do Výprachtic přemístily berušky (2005-2007), čtyři miniberušky (2008) a pět dospělých. Ochotných rodičů bylo dost, takže berušky jely pohodlně, jako princezny. Všechny volné skuliny v autech jsme ucpali proviantem, přebytky ze zahrádek, sportovními pomůckami, míči a v podstatě kde čím, co budeme potřebovat. I když (jako ostatně vždycky) někteří řidiči minuli odbočku na Štíty a jiní se zdráhali vjet do zákazu, tak jsme se v pořádku v areálu výprachtických volejbalistů všichni sešli. Chataři, kteří se pravidelně ve středu scházejí na kurtech na pokec a na pivo, to raději vzdali a odešli. Konec klidu, konstatovali.
Tentokrát v hale Na Střelnici odehrají další kolo KP kadetek naše starší žákyně. Na podzim v Žichlínku jsme v oslabené sestavě (bez jediné klasické blokařky) prohráli 1:3, 0:3. Tak uvidíme, co se nám podaří urvat doma!

Další sobotu, tentokráte 14. října, nás čekal domácí zápas. No a opět proti České Třebové, ale tentokráte té druhé. České Třebové II.
Milí rodiče, kamarádi a příznivci volejbalu. Je den šestý a my vám přinášíme první a možná i poslední zprávy z našeho pobytu v Hošťálkové. Oproti předešlým rokům se naše soustředění posunulo na vyšší úroveň. K snídani nemáme už jenom rohlíček s marmeládou, ale máme na výběr z lupínků s mlíčkem, buchtiček a chlebíků s marmeládou.