Nedělním dvojzápasem proti Lanškrounu jsme potvrdili vzestup formy v úvodu jarní poloviny KPI mužů. Utkání se hrálo nezvykle v tělocvičně ZŠ Felberova, přesto si sem našlo cestu mnoho fanoušků, kteří náš výkon podpořili. Děkujeme.
Hned po úterním přeloženém třetím kole pokračovala 1. městská volejbalová liga ve středu řádným čtvrtým kolem.
Výsledky čtvrtého kola 1. MVL - středa 26. května 2010:
C team - Sněženky a machři 2:0 (23, 26)
Semtamáci - Condor 1:2 (21, -28, -9)
Maori battalion - Jelita a kroupy 1:2 (21, -18, -14)
Drink team - Maori battalion 2:0 (14, 18)
Jelita a kroupy - Sněženky a machři 0:2 (-22, -19)
Semtamáci - C team 2:0 (21, 23)
Condor - Radiměř 2:0 (11, 16)
.jpg)
V neděli 26.11. jsme cestovaly na zápas do Žichlínku. Vezli jsme si s sebou i skvělého fanouška (Lukyho od Kíši), který nás podporoval celé dva zápasy. Jelo nás celkem 7, tentokrát bez libera.
Dnes se na šesti kurtech v hale Na Střelnici hrálo poslední letošní kolo přeboru chlapeckých přípravek. Úspěchu dosáhla obě družstva ve skupině B, která se umístila na prvních dvou místech a obě postupují do skupiny A. Škoda sestupu céčka, mohli jsme mít příště v elitní skupině všechny týmy.
Sestavy a výsledky:
skupina A:
1. Svitavy A (Vojta Švihel, Matěj Novák, Dan Benko, Jakub Kočvara)

S laskavým svolením autora fotografií pana Josefa Klapala ...
V neděli 24. února pokračoval krajský přebor v přehazované chlapců dalším turnajem, tentokrát v Chocni. Před námi hrála děvčata, vyráželi jsme až v poledne, takže naši Tygři a Lvi se mohli pořádně dospat.
Turnaj se borcům nepovedl podle jejich představ, zkomplikovali si své útoky na medaile, ale soupeři byli v neděli prostě lepší. Na druhou stranu míč je kulatý a my
v posledním domácím kole 24. března určitě ještě zabojujeme.

Jméno : Lucie Šimková
Družstvo : Juniorky
Post: nahrávačka, univerzál
Ročník narození : 1992
Výška : 174 cm
V neděli 23. března 2014 se konal další turnaj v minipřehazované holčiček, samozřejmě i s účastí naších nejmladších členek. Pořadatelství se tentokrát ujal sportovní klub Geodézie Česká Třebová. Rozhodli jsme se cestovat vlakem, sraz v 7:30 hodin na vlakovém nádraží a následně odjezd v 8:00 hodin směr Česká Třebová.
V rychlém sledu odehrály svá utkání proti Prostějovu a Uherskému Hradišti prvoligové kadetky. V úterý přivítaly netradičně v tréninkovém čase konkureční tým v boji o udržení soutěže z Prostějova. V sobotu pak zajížděly do Uherského Hradiště. Obě střetnutí byla poznamenána marodkou a absencemi našich hráček.
Poslední adventní víkend strávily juniorky v Praze. Nikoliv na výletě po vánočních trzích a atmosféře, ale hrály zde 2. kolo Českého poháru. V domácí atmosféře vybojovaly postup mezi nejlepších osm týmů v ČR. Tým, který se během měsíční pauzy formoval, vypadal výkonnostně velmi dobře. S postupnými komplikacemi se však "dream team" rozpadal a nakonec jsme dohrávali v šesti lidech bez možnosti střídat.
V neděli se dohrávkou s Pardubicemi odehrálo poslední dvojutkání KP kadetek. Pořadí soutěže už nemohl žádný výsledek ovlivnit ani u jednoho družstva. Ještěrky přivítaly své starší protihráčky v prostorách tělocvičny ZŠ Riegrova.
Včera bylo škaredě, první sety se odehrály bez deště, ale pak začalo drobně pršet a dohrávalo se v dešti a zimě. Kolo odehráli v šesti jen hráči C teamu a Radiměře, ostatní byli v pěti (Drink team a MišMaš), Maori proti Machrům byli dokonce 4 na 4. Počasí ovlivnilo i počet diváků, kterých bylo minimum.
Výsledky čtvrtého kola 1. ligy (středa 22. května 2013):
C team - Drink team 3:1 (22, 9, -14, 21)
Sněženky a machři - Maori battalion 3:0 (24, 18, 15)
Přihlášení! Turnaj smíšených družstev MIXY 2018 – letos 19. ročník – se uskuteční první srpnovou sobotu. Kdo potřebujete trošičku osvěžit paměť a nechce se vám hledat, co a jak bylo vloni, tak tady jsou aktuální informace pro letošní turnaj:
Všichni dobře víme jaké bylo poslední dny počasí či spiše slota. Pro venkovní volejbal nehratelné! Smůla se nevyhnula ani našim úspěšným přípravkám a tak se mezi trenéry a kauči dohodlo, že se odložené kolo odehraje v České Třebové na dlouhé síti v tělárně. Že to bylo na pohodu dobře poslouchejte.
Když už se hraje MS v Itálii a MY jsme se zúčastnili osobně základní skupiny, kde se po večerech Venca naučil nějaká ta slovíčka z italštiny, nemohu v nadpisu začít jinak než taliánsky. První kolo se konalo v Ústí nad Orlicí a hrálo se v hale textilky. Ze Svitav jsme se přesouvali osobním autem řízeným Melisem a Turínem protřelou dodávkou, kterou jsem si dovolil řídit sám.
V neděli 8. března jsme odehráli další kolo krajského přeboru v přehazované. Obě skupiny jsme tentokrát hostili my v hale Na střelnici. Vzhledem k tomu, že jsem oproti předpokladům musel pískat, protože nepřišla rozhodčí V.H. (po zkušenosti z minulého barevného volejbalu už to prostě píšu), tak je hodnocení pouze podle výsledků. Prostě jsem neviděl skoro nic.
Ale za výsledky si všichni borci zaslouží pochvalu.
Aktivně se po mateřských povinnostech opět zapojila do družstva ženy "B", je členkou výkonného výboru volejbalového oddílu, dříve pomáhala s tréninkem nejmenších děvčat. K volejbalu vede i svou dceru Míšu, uvidíme, jak to dopadne s Kubíkem. Nezkazí žádnou legraci a je na ni spoleh, což se v dnešní době opravdu cení.
K předposlednímu domácímu vystoupení v 1. lize juniorů naši borci nastoupili proti Novému Jičínu, který se pohybuje v sestupových vodách a jednoznačným cílem byla dvě vítězství. My v kompletním složení s vyjímkou Daňase, který trkal na vedlejším kurtu chlapům.
Ačkoliv se někomu může v hlavě vynořit obrázek 8 mladíků pod vlivem, kteří se jeli přebytečného alkoholu zbavit hraním sportu, tak nadpis je mírně zavádějící a s alkoholem vlastně nic společného nemá.
Ke třetímu kolu kraje kadetů jsme zavítali do České Třebové. Hráno na střídačku s chlapama, takže odjezd byl naplánován až na 9:30. Odjížděli jsme v sedmi lidech v sestavě: Dan (N), Kvápa (S), Ron(B), Trauťas (U), Terka (S), Konec (B) a Číža jako druhý nahravač a smečař.