sraz na vlakovém nádraží v 7:30
Svitavy B mají VOLNO!
V Hale Na Střelnici se od 9 hod. odehraje další kolo KP v minivolejbale dívek. Ve skupině A hrají dvě naše družstva A a C a v B skupině družstvo B.
s hojnou účastí družstev ze Svitav - vypravíme autobus!
Odložený zápas KP kadetek odehrají naše starší žákyně v době tréninku v hale Na Střelnici. Budeme hrát o první vítězství v soutěži (stejně jako náš soupeř).
Radiměř – C team, MišMaš – GHE, Maori battalion – Drink team
Soupeři Svitav: Česká Třebová, Choceň a Malšovice
V sobotu odehrají mladší žákyně od 9.00 hod. v Hale Na Střelnici 12 kolo KP. Hrají s družstvy z M.Třebové, Lanškrouna a Poličky. Sraz je v 8.00 hod na Hale.
Mistrovský zápas: ženy TJ Svitavy"B" : Litomyšl "B"
Hřiště za národním domem
V neděli odehrají děvčata v Chocni od 9.00 hod. kvalifikační turnaj KP. Turnaje se zůčastní družstva A,B,C. Odjezd je v 7.45 hod. od Pojišťovny.
kde: hala Nádražní 200, Č.Třebová
rozhodčí: Hýbl - Kučera
místo konání: Pardubice
soupeři: Slavia Hradec Králové, Rychnov n. Kněžnou, Sokol Pardubice
V neděli hrají naše dívky-přípravka - doma ve Svitavách, další kolo KP v minivolejbale ( trojice) na volejbalových kurtech za Národním domem. Začátek v 9.00 hod. Účastníci této skupiny: Svitavy A a C, Polička C, Lanškroun B a Žichlínek.
Psala se sobota 18. září a nad svitavským parkovištěm u Národního domu se stahovala mračna. Počasí totiž zrovna nenasvědčovalo tomu, že bychom měli měřit síly pod vysokou síti na venkovním hřišti. Nakonec to ale nebylo tak zlé a my si užili další sportovní sobotu na čerstvém vzduchu. Návštěvou jsme poctili SK Spartak Slatiňany.
Tento víkend nás čekal druhý dvojzápas. Tentokrát to bylo na domácí půdě, v hale Na Střelnici. Poměřit síly s námi přijeli borci z České Třebové. V soutěži jsou to nováčci, ale pro většinu z nás to jsou staří známí, kteří nás přišli navštívit z 2. ligy.
Svitavy : TJ Žichlínek A JKY
Čtvrté kolo KP trojic se konalo v neděli 23. ledna 2022, skupina A se hrála v Poličce v tělocvičně ZŠ Masarykova a skupinu B jsme pořádali ve Svitavách v tělocvičně ZŠ Felberova. Některé týmy skolila karanténa, takže do Poličky nepřijela Choceň A a do Svitav Česká Třebová B. Oba turnaje se odehrály s menším počtem družstev.
V neděli odehrají naše děvčata další kolo v přehazované. Družstvo A jede do Č.Třebové a družstva B,C a D hrají v tělocvičnách na ZŠ Felberova.
V neděli se hraje poslední kolo KP v přehazované. Dívky - družstvo A jede do Poličky. Sraz je v 8.00 hod. u Pojišťovny a družstva B a C jedou do Č.Třebové a mají sraz v 7.30 hod. na vlakovém nádraží.
Velikonoční neděle, svátek nesvátek, i v tento den je rozlosována soutěž kadetek, které v posledním kole soutěže zajíždějí do Uherského Hradiště.
ZŠ Felberova hostí A skupinu KP v přehazované, ve které bojují stabilně čtyři svitavské celky (z 12 účastníků).
Skupina "B" se pravděpodobně odehraje v Dolním Újezdě, kam se vypraví dívčí i chlapecké céčko.