Druhý ročník Jaruního turnaje se uskuteční v tělocvičnách ZŠ Felberova. Účast přislíbilo kromě pořádajícíh Jarunů dalších šest týmů. Líté boje začnou úderem osmé a skončí, až se vše dohraje :-)
Dvojutkání, druhé utkání začne po domlivě. Hrajeme ve Svitavách.
| Volejbalový klub Choceň A | - | TJ Svitavy A JKI | Sita |
V neděli se v Hale Na Střelnici hraje od 9.00 hod. 4.kolo KP v minivolejbale dívek. Hrají se zde dvě skupiny. Skupina A, kde máme družstvo A a B a skupina B, kde hraje družstvo C.
V neděli 22.3.09 hrají st.žačky v Hale Na Střelnici další kolo KP. Začátek v 9.00 hod. V Hale bude narváno, protože na jednom kurtu hrají žačky a na druhém muži!
Třetí kolo Českého poháru žáků v Příbrami
Druhé kolo nadstavbové části KP st. žákyň se za účasti všech devíti družstev odehraje v hale Na Střelnici. V akci uvidíme dvě naše družstva hrající ve skupině o 4. - 6. místo.
POZOR ZMĚNA MÍSTA UTKÁNÍ - bude odehráno na Felberce!!!
místo konání: Svitavy
soupeři: Lanškoun, Česká Třebová, Plotiště nad Labem, Malšovice
V sobotu odehrají mladší žačky od 10.00 hod. 2 kolo KP v Lanškrouně, kde se utkají s družstvy Lanškrouna a Chocně. Odjezd je v 8.50 hod. od Pojišťovny.
Mistrovský zápas: ženy TJ Svitavy"B" : V.Mýto "A"
Hřiště za národním domem
Předposlední kolo KP starších žákyň odehrají naše hráčky v České Třebové, kde budou hrát s domácími a s družstvem Lanškrouna A.
Probíhá napínavý boj o vítězství v soutěži, kdy naše holky vedou soutěž s náskokem tří bodů před Českou Třebovou. V posledních kolech však Třebová vždy našla recept, jak Svitavy porazit.
V neděli hrají naše děvčata další kolo KP v přehazované. Družstva A a B jedou do Poličky a družstva C a D jedou do Pardubic. Termíny odjezdů budou oznámeny na tréninku.
V neděli 20.9. odehrajeme 2.kolo KP přípravek dívek ve Svitavách. Začátek v 9.00 hodin. Hrajeme na volejbalových hřištích za Národním domem. V případě deště v tělocvičně ZŠ Felberova.
Hostí nás vedoucí celek soutěže.
sraz na vlakovém nádraží v 7:30, odjez 7:44
TJ Svitavy A - USK Pardubice A
Od deseti hodin souběžně zahájí obě naše družstva sobotní program v hale. Pro juniorky to bude druhé - poslední utkání (první v pátek od 18 hodin v hale Na Střelnici)
Pro ženy to bude vstup do kvalifikace o udržení 2. ligy, do které vstoupí soubojem s Hronovem.
V sobotu pak odehrají ještě utkání od 16 hodin proti Nymburku.
V neděli se odehraje 2 kolo KP v minivolejbale dívek. A družstvo odjíždí do M.Třebové, B družstvo do Lanškrouna a C družstvo hraje ve Svitavách. V případě špatného počasí se hraje v tělocvičně ZŠ Felberova. Sraz všech družstev je v 8.00 hod. na volejbalových kurtech.
Poslední dvojutkání sezóny. 1. zápas začíná v 10.00, druhý po dohodě týmů - nejčastěji ve 12.30.