Doba je zlá, ale musíme věřit v zázrak a to, že v letním období se opět setkáme na kurtu a že si tu dlouhou pauzu vynahradíme. Turnaj bude probíhat stejně jako vždy. Snad se vše zlěpší do té doby a tentokrát nám i vyjde počasí.
Po turnaji bude i samozřejmě večerní společenská zábava.
O pohár města Ústí nad Orlicí v minivolejbale (trojice) mladších žáků, hráno v tělocvičnách Gymnázia Ústí nad Orlicí (skupina B) a ZŠ Hylváty (skupina A).
| účastníci: |