Úvodem: Dostala jsem s Mirkem bojový úkol – zajistit se Zdenou Ševčou poslední podzimní kolo KP dívčích přípravek – prostřední skupinu B. Počasí hlásili pěkné, ale copak vím, jestli si pidiberušky přinesou rukavice a pořádné bundy na zahřátí?
K druhému kolu ČP žáku jsme dnes ráno vyrazili směr Frýdek - Místek. Cesta podle plánu, všichni kluci na srazu včas, tradiční zastavení na benzínce za Olomoucí a v devět hodin na značkách.
Tož Nikolko, za chlapy Ti přejeme, aby jsi se naučila co nejdříve zlobit, nebála se balónu a našla kolem sebe mnoho kámošek, které bude náš oddíl zanedlouho potřebovat.
Do vínku od nás starých ogarů musíš taky něco dostat:
"Takže prvních 5 let máš v kiosku "U rozervanýho komedianta" na kurtech pívo ZDARMA!"
Howg - domluvil jsem
Jak jsem od Jakuba Novotného (Pátka) dostala, tak vám všem - volejbalovým mlaďoškám a mlaďochům - předávám. Doufám, že další "psaníčka" budou následovat. Čtěte, čtěte, čtěte, ...
V sobotu byly našimi soupeřkami na domácí palubovce lanškrounské volejbalistky. Aktuálně sice na 9. místě, tedy ohrožené baráží, ale rozhodně boj o záchranu ligové soutěže nevzdávají.
Tradiční vánoční trénink proběhne ve čtvrtek 20. prosince od do 20:00 ve sportovní hale Na Střelnici. Na programu budou štafetové závody a soutěže družstev o ceny.
Zveme všechny malé volejbalisty a samozřejmě i rodiče.
Přijďte si zasoutěžit nebo zafandit!
Marcelka Smělá nám (všem Jarunům) krásně napsala, tak ať z toho taky něco máte.
Před posledním dvojutkáním sezóny na domácí půdě s Chrudimí jsme věděli, že pokud chceme pomýšlet na celkové druhé místo v tabulce, bude nutné obě utkání vyhrát a celkově neprohrát více jak tři sety. Chrudimi šlo také o lepší umístění v tabulce, protože případný zisk jednoho zápasu by je posunul na 6. místo před Hnátnici.
Přezdívka: Jarin
Číslo dresu: nyní "1", předtím 25let "7"
Výška a váha: 178/67
Dosah smeč / blok: x
Specializace: libero
Datum narození: 7.5.1974
Oblíbené jídlo / pití: špagety/káva s mlékem
Oblíbená hudba: System of a Down, Serj Tankian,Rammstein
A je to tady, prázdniny v trapu, léto už taky končí, blíží se říjen - jsme na prahu nové sezóny. Nižší soutěže a mládež už na antuce zahájily. Halu volejbalově otevře ženské áčko 2. října, týden na to se poprvé (a zároveň doma) v 1. lize představí juniorky a chlapům to začne v neděli 17. října v České Třebové.
Dnes zamířila velká výprava čítající 28 hráčů a hráček a pět trenérů na minivolejbalový turnaj do Brna. Obsadili jsme následující kategorie: žlutý - 4 družstva, oranžový - 3 družstva, červený - 4 družstva, zelený - jedno družstvo. Výsledků je spousta a nemá cenu je tady všechny detailně vypisovat. Počkáme si až na konečná umístění.
Začátek sezóny kadetů a sním i pořadatelství bylo přisouzeno České Třebové. Termín neděle je pro mne naprosto na pohodu. Zoikasův taxík od pekáren k hlaváku. Odjezd vláčkem do Třebové a po dvou stech metrech je pěkná hala. Však říkám na pohodu!
Je rozehrán nový soutěžní ročník, ale také se pořád něco děje v již několikaleté nepřetržité soutěžní sezóně Jarun. Po jarním vítězství v 2.MVL družstvo Jaruni nabralo vítr do plachet a po prázdninovém pravidelném trénování se pustilo do úspěšného tažení podzimními turnaji. Poprvé nás pozvali na poličský "Lobánek" dne 29.srpna.
Valerie Sezemská Vás zdravi, narodila se nám 1. 10. 2012 ve 21:54 (3,05 kg, 49 cm). Mamka, taťka i dcera jsou v pořádku !!! http://svitavsky.denik.cz/galerie/mimi061012.html?mm=4050268
Třetí turnaj barevného minivolejbalu 2013/2014 se konal uplynulý víkend v České Třebové. Vyslali jsme celkem 19 družstev (6 - žlutý minivolejbal, 9 - oranžový, 3 - červený a 1 modrý). Celkově se nám nejvíce povedlo vystoupení oranžových minivolejbalistů, kde jsme brali 1., 2. a 4. místo. Vyhráli jsme rovněž modrou kategorii zásluhou týmu děvčat.
Od MČR mladších žákyň uběhl už měsíc, ale i tak si myslím, že byste měli vědět, že svitavské mladší žákyně byly hájit naše barvy v Brně na Mistrovství. Jak to probíhalo a jak dopadly si přečtěte :)
Právě odpromovala. Volejbalově má za sebou první sezónu za Svitavy v dospělácké kategorii. Ačkoliv je ze Svitav, kde trénovat začínala, na střední školu se přesunula (a zároveň volejbalově) do Olomouce. A tam nám z ní vyrostla pořádná ranařka.