Jaruni v akci

Je rozehrán nový soutěžní ročník, ale také se pořád něco děje v již několikaleté nepřetržité soutěžní sezóně Jarun. Po jarním vítězství v 2.MVL družstvo Jaruni nabralo vítr do plachet a po prázdninovém pravidelném trénování se pustilo do úspěšného tažení podzimními turnaji. Poprvé nás pozvali na poličský "Lobánek" dne 29.srpna. Pro nepřízeň počasí jsme hráli v tělocvičně a hned na poprvé jsme se tam výborně předvedli - 3.místo. Některé Jaruni trápí zranění - jen nepatrné - malíček a ostruha v patě, takže se mezi Jaruni objevily nové tváře - Majka s Hankou a hned se na výbornou osvědčily, nejen herně. Na turnaj jsme se dopravili netradičně - místní lokálkou  Svitavy - Polička, zastávku na znamení zvládli všichni, takže nástup i výstup proběhl bez komplikací(pouze stanice jsme si málem popletli,hlavně při výstupu).

V sobotu 5.9. jsme se zúčastnili stále vyhlášenějšího turnaje v Březové nad Svitavou - opět 3.místo. Tentokrát také díky početnému fanclubu Jarun. (Rodinám hráčů konečně došlo, že je lépe se osobně přesvědčit,co se těm Jarunám na těch turnajích tak líbí, že jezdí domů až za tmy). Neuvěřitelné bylo tuto sobotu počasí. Fanoušci příjížděli ze Svitav omrzlí v zimních bundách, my jsme se naopak v Březové nad Svitavou skoro opalovali. Jedničkou mezi našimi sobotními fanoušky se stal Luděk F.. Prý mu byla ve Svitavách taková zima, že naložil do auta dvouploténkový vařič, hrnce, naběračky, hrnky, víno, rum a čaj a jel nám do Březové vařit grog a svařák. Všem fanouškům díky.

Nyní máme pozvánky již na další 2 turnaje - nejbližší je asi Antický turnaj - prosíme, nemáte někdo živý bobkový list? 

Takže toto je krátká zpráva o naší Jaruní činnosti a jak někdo opět trefně poznamenal, doufáme, že ostatní složky našeho oddílu budou stejně tak dobré nebo ještě lepší (tj. budou stát na stupních vítězů) než my. Takže Jaruni přejí všem volejbalistům úspěšnou soutěžní sezónu 2009-2010. Jsme vám příkladem!

 

Gratulace

Velká gratulace všem zúčastněným od Aligátorů i ženských. Budeme se snažit Vám nedělat ostudu :-)

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll