| 09:00 | Svitavy | - | Česká Třebová | Kučera P. |
| 13:00 | Svitavy | - | Česká Třebová | Kučera P. |
kde: hala Na Střelnici
rozdočí: Škrábek-Veselský
výsledky 2008-09: 1:3,3:0,3:2,3:1
sezona 2008-09: 8.místo
průběžné pořadí: 9.místo
Psal se pátý den naší epické výpravy do Hošťálkové, dnes bude příspěvek krátký, omlouváme se.
Jednou to přijít muselo, počasí nám nepřálo a po celý den se slunko schovávalo za mraky a poprchávalo.
Ráno měli naši nejmenší bojovníci a prostřední skupina volno, aby se pořádně vyspali a odpoledne mohli makat o to usilovněji!
Podruhé v domácím prostředí v nové sezóně přivítáme nováčka soutěže - celek Přímětic (Znojmo).
Daleká cesta za kvalitním soupeřem do Frýdku Místku za týmem, který vloni zvítězil v naší skupině a zajistil si tak přímý postup do 1. ligy a který tvoří zálohu extraligovému áčku.
První noc úspěšně přežita!!! Po rozlepení všech očíček vyráží nadané sportovkyně rozhýbat tělíčka a až následně potom si vychutnat snídani v podání rohlíků s máslem a nejrůznějších marmelád. Dopoledne nám počasí přeje a všem začíná první trénink. Mladší děvčata začínají se smečařským krokem a základním úderem jednoruč přes síť.
Dvoudenního mezinárodního turnaje se zúčastní mladší žákyně, starší žákyně a kadetky. (to je výprava, co?) :-)
První utkání v 10:00, druhé po dohodě obou týmů (cca 12:30).
Utkání sehrajeme na horké půdě Litovle.
Dlouho se hledal pořadatel pro 2. osmičku ČP juniorek. Nakonec jsme se toho v nouzové situaci ujali a to ve spolupráci s VO TJ Lanškroun. Akci hostíme v sobotu, na neděli se čp přesouvá do Lanškrouna.
Program začíná v 9 hodin, naše hráčky budou hrát prakticky nepřetržitě. V hale bude následovat od 17 hodin další program, takže zápasy poběží ve svižném tempu.
Účastníky 2. osmičky pro třetí kolo ČP jsou:
Předposlední dvojutkání ve Vysokém Mýtě.
Dnes začíná soustředění žákyním v Janoušově na Šumpersku. Destinace se po roční výborné zkušenosti nemění. Příjezd hráček naplánovaný na 15. hodinu. Pochvala, všichni tu byli včas. Teda myslíme, protože jsme, bohužel, dorazili až poslední, za což se moc omlouváme.
místo konání: hala Slavia Hradec Králové
Dvojutkání s odloženým začátkem 1. zápasu.
Předehrávaná utkání KP II. třídy žen v domácím prostředí. Volejbalové kurty - vstup od koupaliště.
4. kolo základní části - hřiště za Národním domem
Mladší žákyně zahájily sezónu v sobotu 14.9. kvalifikací. Hrálo se ve třech skupinách nasazených dle loňských výsledků. V soutěži mladších žákyň máme dva týmy. A tým je složený z hráček koncového ročníku 2007, B tým z hráček ročníku 2008 a mladších.
Ve druhém kole mladší žákyně A i B ovládly své výkonnostní skupiny a vybojovaly si tak postup do vyššího levelu. Další kolo se hrálo 12. října.
Tým A vyrazil v méně útočné sestavě do Poličky, kde hned v prvním utkání prohrál s Poličkou v tiebreaku. Další soupeři byli již nad síly našich hráček, s Žichlínkem i Českou Třebovou A prohráváme 0:2.
Hrály: Bednářová, Doskočilová, Michalková, Olšánová, Pavlišová, Pikovská, Prusáková.
Na předposledním kole KP trojek chlapců (neděle 26. května) tým Svitavy A na trunaji v Chocni vše vyhrál a vrátil zpět do skupiny A. S tím se ale počítalo, pochlapily se však i týmy B a C, které na domácím turnaji na hřišti za Národním domem obsaily 1. a 2. místo a postoupily do skupiny B.