Ve druhém kole mladší žákyně A i B ovládly své výkonnostní skupiny a vybojovaly si tak postup do vyššího levelu. Další kolo se hrálo 12. října.
Tým A vyrazil v méně útočné sestavě do Poličky, kde hned v prvním utkání prohrál s Poličkou v tiebreaku. Další soupeři byli již nad síly našich hráček, s Žichlínkem i Českou Třebovou A prohráváme 0:2.
Hrály: Bednářová, Doskočilová, Michalková, Olšánová, Pavlišová, Pikovská, Prusáková.
KP starší žačky Hala Na Střelnici. Účastníci: Sokol D.Újezd, Sokol Č.Třebová. Začátek je v 11.00 hod. Před námi se hraje basket!
ČR - Kanada,
přípravné utkání reprezentačních družstev mužů, 14. září od 18:00 v hale Na Střelnici
Na předposledním kole KP trojek chlapců (neděle 26. května) tým Svitavy A na trunaji v Chocni vše vyhrál a vrátil zpět do skupiny A. S tím se ale počítalo, pochlapily se však i týmy B a C, které na domácím turnaji na hřišti za Národním domem obsaily 1. a 2. místo a postoupily do skupiny B.
Dvojutkání
Svitavy, hala Na Střelnici od 9 hodin
soupeři: Slavia Hradec Králové, Rychnov n.Kněžnou, Sokol Pardubice
V sobotu hrají ml.žačky další kolo KP v Pardubicích. Hraje se od 9.00 hod. Odjezd bude upřesněn na tréninku.
Po domácím vítězství nad Lanškrounem 3:0 a 3:1 a již 2 kola před koncem soutěže (dvoj-utkání v Drásově) můžeme slavit poprvé v historii klubu vítězství v 1. lize juniorů. Už párkrát chyběl malý kousek, nicméně tentokrát se to podařilo. Bilance úctyhodná.
Ve druhém kole finálové skupiny B se v tělocvičně ZŠ Felberova od 9:00 střetnou starší žákyně Svitav "A" a "B" s družstvy Litomyšle a Dolního Újezda.
| účastníci: |