Vzpomínka - Karel Klinger

VZPOMÍNKA

Hošťálková 2022 - Kluci v akci

Ať žijou sociální sítě... I my jdeme s dobou a veškeré sdílení informací z proběhlého soustředění jste zajisté zaznamenali na Instagramu, Facebooku či nově i TikToku. Tam se prostě lidi v této době koukají více, dokladem budiž jedno funny video na TikToku, kde jsme na 10.4 miliónu shlédnutí (18. září 2022).

Přijď si o prázdninách zasportovat!!!

Přijď si během prázdnin vyzkoušet jeden z nejoblíenějších kolektivních sportů. N tréninku tě čeká všeobecná sportovní průprava, která je zaměřená na sílu, vytrvalost, rychlost nebo obratnost. Dále si zde osvěžíš nebo naučíš základy atletiky, gymnastiky a HLAVĚN míčové hry. Nebude chybět ani zábava, kamarádi nebo hry v koletivu s kamarády.

Dohrána nadstavbová část, vše směřuje k finálovému turnaji

Ve středu 15. června 2022 se úspěšně dohrála nadstavbová část městské ligy 2022. V celkové tabulce, ve které se sčítají body za umístění ze základní části a z obou kol nadstavby, došlo k jediné změně - Sněženky a machři předstihli C Team bodovým ziskem z dobrého umístění na posledním kole.

Začala nadstavbová část městské ligy

Nadstavbová část se hraje dvoukolově ve třech výkonnostních skupinách pohárovým systémem, kdy po prvním kole vždy nejlpší tým ve skupině postoupí do vyšší skupiny a naopak poslední tým sestoupí do nižší.

Mladší žáci nakonec stříbrní...

Znajíce souvislostí, pro zasvěcené, druhé místo může být lehkým zklamáním. Pro kluky určitě na začátku bylo. Ale popořádku.

Základní část vyhráli Maori Battalion

Základní část městské ligy ovládl tým Maori Battalion, který zvítězil ve všech utkáních. V úplně posledním zápase základní části došlo na derby litomyšlských družstev, ve kterém byl úspěšnější C Team a zvítězil nad týmem Bez šance hladce 2:0 (17, 18).

Soupisky uzavřeny, městskou ligu hraje 94 hráčů

Na čtvrtém kole základní části skončila možnost doplňovat kádry týmů o nové hráče. Na soupiskách je zapsáno celkem 94 hráčů, což je nejvíce za posledních pět ročníků (2021 85, 2020 72, 2019 87, 2018 85). Nejvíce hráčů - 16 - zapsal na svou soupisku tým Old Crew.

První prohra C Teamu

Počasí zatím lize přeje a tak bylo ve středu 18. května odehráno kompletní třetí kolo. První ztrátu zaznamenal průběžně vedoucí C Team, který jednoznačně prohrál s na jeho pozici dotírajícím Maori Battalionem 19:25, 18:25.

Dvě prohry úřadujících šampiónů 13:15 v tie-breaku

Druhé kolo základní části přineslo dvě překvapivé prohry loňských mistrů 1:2. Úřadující šampióni nezvládli zápasy s Maori Battalion a Old Crew, oba tie-breaky ztratili v poměru 13:15.

Výsledky 2. kola (středa 11.5.2022 - hřiště za Národním domem):

© 2007-21 Volejbalový oddíl TJ Svitavy & Luboš Branda

powered by Drupal - template FlorAll