Mistři kraje v mladších žácích!

Je to tady a potvrzené černé na bílém. Tuto sobotu náš výběr mladších Ďáblů v sestavě Terka, Dan, Jakub, Mirďas, Dominik, Zoiki a dva již stabilní Jestřábi Johy a David porazili v Malšovicích všechna družstva na hlavu. Tím potvrdili již neochvějné postavení na nejvyšší příčce v tabulce a společně dokázali i v posledním kole Krajského přeboru, že jsou nejlepší.

Ačkoliv se musí ještě odehrát dvě kola bez naší účasti můžeme slavit titul! GRATULACE NAŠIM BOJOVNÍKŮM !!!

K jednotlivým výkonům: Zoiki nahrával stabilně, ale musí dostat přítah někde v okruhu 2-3m. Dále se mu nožičky míhají, jenom nikam neutíkají! Dominik se snaží dostat míč na smeči před sebe, byť bohužel se to povede jednou ze tří smečí. Mirďas asi viděl v televizi Konečnýho, tak do toho pere hlava nehlava! Jakub už přestal ošetřovat smeč a svojí levorukou bazookou odstřeluje soupeře jednoho za druhým! Dan technicky hraje dobře příjem, ale někdy je vidět, že tráví více času ve virtuálním světě počítače a než se v hlavě přešartluje na realitu, je balón na zemi. U Terky nastala v posledním zápase kuriozní situace. Dvakrát si zahrál sám sobě pod nohy a napotřetí trefil spodní pásku sítě (tam sice u neprofesionálních sítí páska není, ale to já píšu jenom proto, aby jste se jako čtenáři mohli něčeho chytit a zároveň poznali, že to byl mizerný výkon pozn.red.). Tuto chvíli trenér, coach a šofér v jedné osobě nevydržel a stáhl kapitána Ďáblů na lavičku. To bylo poprvé v jeho kariéře! Jak vidíte i nejlepšímu hráči Krajského přeboru se nemusí stále dařit (tohle mu prosím Vás neříkejte, protože by mu mohl vyrůst nosánek pěkně nahoru a takového já ho nechci pozn.red.). 

Již jsem psal, že z Jestřábů si zahráli téměř pořád Johy a David. Tato dvojice je jako voda a oheň - každý jiný. Johy si v klidu přihraje, nasledně odsmečuje a jde si bez okázalé hecovačky plácnout s ostatními. Pokud v hlavě srovná, jestli vše proběhlo jak mělo. Příjem se teď naučil exelentně. David je z jiného těsta. To se muselo péct někde v pekle či co. Řádí na hřišti ať se hraje nebo nehraje. Nadává jako dělníci v kolbence. Vyšklebuje se soupeři a to si poslechněte, někdy i trenérovi odmlouvá. V Hradci zahrál asi svůj nejlepší zápas dosavadní krátké kariery. Třikrát na něj vyšlo skákané podání za stavu 24 : něco a pokaždé jej dal! Navíc v posledním zápase proti Rychnovu svoje dělo zasunul na antuku do debla! Odvážnému štěstí přeje... 

Nesmím opomenout pohodové pořadatele, jejich připravenost a bufetový servis se vším všudy. A to že ukecali meteorology, ať napíšou že bude pršet a ono zase jak na sviňu nepršelo. Tak na podzim v Malšovicích v bufetu U vagónu!  

ZÁPASY:

TJ Svitavy A - TJ Slavia Hradec Králové A  2:0 (14, 9)
VK Sport Rychnov nad Kněžnou A - TJ Svitavy A  0:2 (-18, -15)
TJ Svitavy A - TJ Sokol Malšovice A  2:0 (15, 19)

TABULKA SOUTĚŽE:

1. TJ Svitavy A 36 34 2 0 70:8 1011:611 70
2. Volejbalový klub Choceň A 32 27 5 0 56:14 588:411 59
3. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A 29 19 10 0 40:25 548:452 48
4. TJ Slavia Hradec Králové A 29 10 19 0 24:40 711:819 39
5. TJ Sokol Česká Třebová A 33 10 18 5 27:48 416:633 38
6. TJ Sokol Malšovice A 32 4 28 0 12:57 704:854 36
7. VK Sport Rychnov nad Kněžnou A 29 6 23 0 13:50 672:870 35

 

 Příjem ve třech a Mirďas stačí sledovat, co se děje na vedlejším kurtu!

Postavení u sítě a Daňas si na soupeře vyhrnuje rukávy!

Dohlížející otec Dana a bodyguard Elvise přezdívaný Mazlík alias Švéd - svačící Zoiky a spitující svědomí Terka po opuštění základní šestky!

Aspoň jednou si stoupnout jako hezky rostlej chlap - to se moc nedaří!

Blbinky a bigbít - to by šlo! I ten trenér potřebuje zhubnout ...

Gratulace

Kluci super! To je o parník!!! Ať se daří dál...

gratulace

Jak je vidět, tak máme výborný tým i trenéra!!!! :-)

gratulace

No, pánové !! Gratuluji a přeji víc takových úspěchů !! Je vidět, že si s vámi dává Elvis záležet !! Hlavně neusnout na vavřínech !!

Gratuluji Ďáblům...

... s poklonou a smeknutým kloboukem a už se na vás těším na soustředění, kde peklo na zemi zajisté prodáte do dalších úspěchů. Rovněž přidávám vivat trenére, vivat Elvis.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll