Velké finále

R660 Bezdrev nás právě naložil v Brně a odveze nás do dějiště vrcholné akce letošní sezóny Jindřichova Hradce. Mistrovství ČR začíná slavnostním zahájením zitra v 10 hodin. Náš oddíl na účast starších žákyň čekal dlouhých 19 let a už jenom tato účast je pro nás všechny velkým úspěchem. Přesto se nechceme pouze zúčastnit, překonat 11.místo z minulého MČR nebude snadné. Zde již není slabších soupeřů.

Základní skupiny A, B, C, D po čtyřech týmech se odehrají během pátku. Čtvrtí dále hrají spolu ve skupině každý s každým o 13. - 16. místo. Prvním třem se započítávají vzájemné zápasy ze základní skupiny a v sobotu odehrají další tři zápasy se soupeři z jiné ZS a to dle předem stanoveného klíče Askupina jde na skupinu C, družstva z B skupiny budou hrat s týmy z Déčka.

Pořadí z těchto skupin už určí, o jaké umístění se bude hrát v nedělních utkáních. Prvni dva hrají o 1.-4. místo (nejprve semifinále 1.z jedné skupiny a 2.ze druhé skupiny, vítězové těchto vzájemných zápasů hraji finále, poražení o 3.místo). Třetí a čtvrtí obdobně o 5. - 8. místo. Pátí a šestí o 9.-12.místo.

Zápasy v základní skupina (pátek):
10:35 Bílovec,
13:05 Liberec,
15:35 Olomouc.

Odkaz na tabulku a výsledky naší základní skupiny:

http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=5850

Sestava:
Verča Hendrichová, Terka Motálková, Kája Václavková, Pája Polášková, Verča Vondrová, Marki Šrůtková, Katka Kociánová, Eva Šimková, Kristy Kratochvílová, Míša Bolcárová, Anička Fiedlerová.

Tak nám držte pěsti, ať se holkám podaří zúročit celosezonni práci a využít nabyté zkušenosti!

Pavlína

PS: informace pro rodiče, zpáteční cesta auty zajištěna!

Vítěz

Vítězí Příbram 2:1 nad Olympem.
Uz se blížíme k domovu.

3. místo

Ziskava Přerov, ktery porazil Liberec. Právě se hraje finále Olymp s Příbramí, 25:23 pro Prahu po 1.setu.
Program se natahuje. Doma cca kolem sedmé.

Znojmo

"obhajujeme" 11. místo!!! V nejdůležitějším vzájemném zápase sezóny poràžíme velkého rivala 2:0, infarktova koncovka prvniho setu 29:27, ve druhem konečně chytame začátek a ve velkém stylu vitezime 25:8.

Brno

Je bojovnejsi a daří se mu hned od začátku obou setů ziskat si bodovy odstup, ktrery ukrajujeme, ale vyvoj zapasu ma jasne v rukach soupeř. Na place se protocily i mlaďosky, pro kkteré to jsou cenne zkušenosti.
Hrajeme o 11.misto se Znojmem.

vecerka

v deset dodržena. Navečer cast děvčat absolvovala relaxaci ve virivce místního bazenu (plavky zaridila rodina Fiedlerova), cast relaxovala na pokojich. K večeři špagety s masovou majdou.
Zitra rozstřel s KP Brnem od 8:30, druhá dvojice je Světlá nad Sazavou a Znojmo. Vítězové dál hrají o konečné 9.místo, poražení o misto 11.
Ještěrky zahájily hecovačku - chtějí mě trumfnout - tak snad se jim to podaří!

Neděle

Znojmo

Rozhodnuto. Prohravame 0:2, ale vykon bojovný, týmový.
Zítra hrajeme o 9. - 12. mIsto.

Hlincovka

Vitezovi Českého poháru jsme soupeřem jen v prvním setu, kdy výborně branime. Ve druhem úplně odchazime. Zaslouženě 0:2. Tezko se pise. Dojeli fanoušci a vidi tento nevydareny vykon.

Přerov

Si na nas věří (na nas si uz teď věří každý) a prohrává první set, i kdyz mame naskok 24:20, vyhrajeme az 25:23. Ve druhem vyhorime na příjmu. V tiebreaku začínáme špatně, trochu zdramatizujeme závěr, ale vyvoj uz zvrátit nestihneme. Krásný zápas, zisk bodu.

tabulka E

Večerka

Zítra je stanoven odchod na snídani v 6:45. Vecerku ve 22 hodin, což znamená ležet v posteli, mit zhasnuto, usinat, nedodržel žádný pokoj.
Jízdní řád na zítřek 8, 30 Přerov, 10, 20 Hlincovka, 14, 10 Znojmo. Časy utkání jsou upraveny tak, aby se večer mohlo v hale odehrát utkání interligy házené, ve které hostí domácí tým Olomouce...

zítra

Začínáme s Prerovem v 8, 30. Hrajeme skupinu E.

botička

V JH dávají krásné žluté boticky na auta. Podrobnosti vam rád sdělí Jirka...
K večeři pečené stehno s varenym bramborem a buchta jako dezert...
Rozchod do osmi.

Olomouc

Tak ani dnes se nepodařilo Olomouc porazit. V prvnim setu neprihran servis a vubec v poli hra špatná. Bez boje..ve druhém teceme uz od začátku. Proste se nedařilo, postupujeme se dvemi prohrami a neseme si jeden bodik. Zitra nas ceka Znojmo, Hlincovka a Přerov.
V hale je příšerný kravál. Bubenici z Chodova, Hlincovky, Bilovce do toho mlátí, ze neni slyšet nic. Atmoska krásná, chvilemi az moc :-) Chystame se na večeři.

Liberec

nas prejel v prvnim setu 25:11 servisem a rychlym utokem stredem, za kkterý by se nestydeli ani nasi kluci. Ve druhym zmena taktiky nese plody. V tiebreaku nechytame začátek. ...ALE Bilovec podruhe prohral 2:0, takze už nas nemuze přeskočit. O postup mezi 12 nejlepsich musi zabojovat s Libercem. OVŠEM MY TAM UŽ JSME! A s nami Olomouc.

Bilovec

Vydareny vstup do turnaje, vitezime 2:0 (25:9, 25:20). Bilovecke hhráčky z nas maji respekt a v prvnim setu je to hodne znát. Dari se servis a zablokujeme opakovane nejhracku soupere. Ve druhem stale dotahujeme, chyby na servisu, ale v koncovce zabejcime a neni co resit. Liberec prohral s Olomouci 2:0.

zahájeno

Rozcviceno. Teď se jde losovat a na sako! Jdeme na to, držte pěsti, Bilovec tu ma kotel, my fanoušky vyhlizime.

heureka

Našli jsme halu, nebylo to nic složitého, od ubytovny co by kamenem dohodil (a zbytek došel). Hala hodně podobná té naší se třemi hřišti a prý jednou menší tělocvičnou...s wifi připojením. Vzpomínka na Michala Fröhdeho umocněna třemi vyvěšenými dresy.
Následně jsme s holkama našly i stravovací zařízení - restauraci Jitřenku. Krásný teplý večer vybizel k procházce, historické centrum jsme objevily hned. Drtivá většina děvčat mé nadšení z krásných uliček a náměstíček nesdilela a neustále remcala. 15. polednik jsme ale dobít zvládly! Za chvilku organizační věci a pak už volno do večerky cca 22, 30.

Hradeeec

Na místo jsme dorazily ukodrcané vlakem. Paní trenerka zavzpominala na cestování do Ostravy, i když to byl oproti dnešní skoro petihodinove jizde jen menší výlet...
Už jsme ubytovane, holky mají třílůžáky.
O půl jdeme hledat halu.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll