Tak nás tu zase máte! Dnes začínáme opět ranním během za doprovodu zpěvu ptáčků a s úsměvem přibíháme na snídani. Rohlíky s marmeládou a kakaíčkem nás posouvají k lepším výkonům na hřišti. Mladší děvčata zkouší blok, bohužel pod stromy, protože nám začíná pršet. Starší holky cvičí také schované a posilují v jídelně.
První utkání v 10:00, druhé po dohodě obou týmů (cca 12:30).
Tento víkend si zahrají kadetky, starší a mladší žákyně na turnaji v Lupenici. Spí se pod stanem, účast i zahraničních družstev. Celkový počet týmů na turnaji dle propozic organizátora se blíží k 50!!!
Dvojutání
1. dvojutkání v nadstavbové části 1. ligy juniorek hostí hala Na Střelnici.
V sobotu 15.2. jsme se my, jakožto svitavské „áčko“ mužů, vydali bojovat o další body do tabulky, tentokrát k našim sousedům z Litomyšle.
Šestý den je tu! Slunko svítí, trénuje se, odpočívá se, trénuje se, jí se, spí se. Zkrátka naprosto dokonalý den, však jsme na Hošťálkové, tak se přece není čemu divit!

V sobotu odehrají ml.žačky poslední kolo KP v Žichlínku. Hrajeme první utkání od 10.00 hod.
Odjezd: v 8.30 hod. od Pojišťovny.
Čtvrtým kolem byla dohrána základní část městské ligy, soutěž bude nyní pokračovat dvěma koly nadstavby, v nichž se vždy ve tříčlenných výkonnostních skupinách utkají týmy každý s každým. Poslední v každé skupině sestoupí níže, naopak vítěz postoupí do vyšší skupiny.
V sobotu 16.11. jsme v posledním domácím zápase tohoto kalendářního roku vyzvaly na souboj ženy z Moravské Třebové, které aktuálně vedou tabulku naší soutěže. Volejbal to byl pěkný, bohužel však bereme pouze jeden jediný bod.
Svitavské áčko se vydá na horkou půdu nováčka soutěže, který má však velké ambice.
Poslední dvojutkání podzimní části soutěže bude sehráno na půdě loňského účastníka 1. ligy žen, který soutěž opustil z finančních důvodů.
V sobotu 15.1.11 se odehraje v Pardubicích od 12.30 hod. 8.kolo KP mladších žákyň. Naše děvčata budou mít za soupeře družstva z Poličky, Žichlínka a z Pardubic. Doprava a odjezd bude upřesněn na tréninku.
V neděli odehrají dvě družstva starších žákyň doplněné o mladší žákyně další kolo KP. Hostíme Poličku A a B. Zápasy budou odehrány v hale Na Střelnici.

Svitavské hráčky jedou k dvojutkání za béčkem extraligového Prostějova. Zápasy se sehrají v Letní hale u zimního stadionu, adresa: Kostelecká 47, Prostějov.
Dvojutání
V dalších utkáních jsme zajížděli do Červeného Kostelce, jehož herní projev nám vůbec nevyhovuje a bylo otázkou, jak budeme bojovat.
Volejbal Červený Kostelec- TJ Svitavy 3:0 (19,20,7)
Úvodní sestava byla hodně podobná poslednímu vítěznému zápasu, Dvořáková, Karafiátová, Šimková, Šrůtková, Frohdeová a Fiedlerová.
První dvojutkání v sezóně sehrají svitavská děvčata na volejbalových kurtech - vchod od koupaliště. Druhé utkání začíná po dohodě obou celků.