Mistrovství ČR žákyň - kvalifikační část

Vítězství v Krajském přeboru Ještěrkám zajistilo účast v kvalifikační fázi MČR, která nás čeká tento víkend v Brně. Odjíždíme již v pátek rychlíkem Punkva ve 12 hodin z hlavního nádraží, příjezd do Brna v jednu. První zápas máme nalosovaný na 16,30, takže věřím, že v Brně do zahájení utkání opravdu zvládneme najít tu správnou tělocvičnu :-)

PROGRAM

pátek - SG Ludvíka Daňka (ulice Botanická)
16:30 ŠSK při ZŠ Brumov - Bylnice (2. místo KP Zlínského kraje),
19:00 TJ Ostrava (3. místo KP Moravskoslezského kraje, účastník ČP - 22. místo),

sobota - Sportovní hala Vodova
10:30 TJ Lokomotiva Trutnov (vítěz KP Královéhradeckého kraje, účastník ČP - 14. místo),
11:45 Přerovský volejbalový klub (2. místo KP Olomouckého kraje, účastník ČP - 20. místo), následuje přesun na SG LD

17:00 ŠSK Demlova Jihlava (2. místo KP Vysočina),

neděle - SG Ludvíka Daňka (ulice Botanická)
10:30 VK Královo Pole (vítěz KP Jihomoravského kraje, účastník ČP - 7. místo)
13:00 TJ Sokol Jehnice (4. místo KP Jihomoravského kraje).

Do Brna odjíždíme v kompletní sestavě. Z osmi týmů do hlavní části Mistrovství ČR hrané první víkend v květnu v Jindřichově Hradci postoupí tři nejlepší. Čekají nás tři neznámá družstva - Jehnice, Brumov a Jihlava, které jsme tuto sezónu neviděli. Výborné je Brno a Trutnov, uvidíme, v jaké sestavě dorazí Přerov a Ostrava.

MČR přímo navazuje na dlouhodobé soutěže krajských přeborů, kde jsme v letošní sezóně nenašli přemožitele, prohráli jediný set a napínavé koncovky by se daly spočítat na jedné ruce. Kvalitní zápasy nám zajišťoval Český pohár. Jednorázový turnaj je trochu sázka do loterie, ale nemůžeme mít jiné ambice než postup. Tak nám drže pěsti!

Průběžné informace budou dodávány formou komentářů k tomuto článku.

Pavlína

 

 

...a malé nahlédnutí do oslavy vítězství v KP...

 

Přidáno pár fotek od fanoušků.

hotovo

Vymalováno! V tabulce okupujeme 3. Flek a už se dohralo. Nestastny průběh pro nas zmenil zapas Trutnova s Jihlavou. Radost z postupu kali dnešní forma rozhodciho na prvnim kurtu, ktery zasahoval ve prospech domacich i v utkání s Ostravou...
Už jsme ve vlaku, příjezd v 16 hodin. Pěkný večer a slavte s námi!

hotovo

Vymalováno! V tabulce okupujeme 3. Flek a už se dohralo. Nestastny průběh pro nas zmenil zapas Trutnova s Jihlavou. Radost z postupu kali dnešní forma rozhodciho na prvnim kurtu, ktery zasahoval ve prospech domacich i v utkání s Ostravou...

Jehnice

25:1, 25:7. Trutnov překvapivě podlehl Jihlavě. Na jeho úkor bychom meli postoupit my!

Brno

Pocit křivdy asi jen těžko skousnu. Koncovku 1.setu vzal na sebe rozhodčí. Marki dává eso. K překvapení vsech zúčastněnych se vsak píská překročení casoveho limitu podavajici hračky... nemam timeout... nemáme morální silu ani do zacatku do druhého setu. Nastupujeme s brekem..ale makame, jen Brno už je moc rozjeté. ..

situace

Probiha utkání Trutnov a Přerov. V prvním setu jasna výhra Prerova. Další zapas jdeme my na KP Brno. Tyto všechny týmy jsou adepti na 3 postupová mista. V náš prospěch by bylo vitezstvi Trutnova...

večer

Po sprse rychlá večeře a pak přesun zpět na Vodovou, kde sledujeme utkani o 3.místo extraligy žen KP Brno UP Olomouc.

Fandime

Tiebreak, Kája fandí proti celé hale Olomouci. Postupně strhává i ostatní nestranné...

Jihlava

DDůležité vítězství s nelehkym souperem. Vyborny přístup vsech hracek nese ovoce.

přesun na Botanickou

Užíváme si volna. Přesun na SG bez problémů, holky ještě doplnuji zásoby v marketu. Treneri v bistru naproti SG doplnuji energii a vystuzuji nervy na utkani s Jihlavou...

Přerov

Soupeř ma smůlu, že hraje volejbal. Ani s extraligovou vypomoci nedokaze využít naseho vlažného startu. A neziska ani set! Důležitá výhra za tri body.

Trutnov

Vstup do utkání je děsný, 2:10, skóre dále narůstá v náš neprospěch, Market pri bloku dostane do palce a je ze hry venku. Anicka však maka a set po velke bitvě získáváme. Ve druhem opět špatně začneme, mame problémy se útočně prosadit. Naskok 8:16 uz zlikvidovat nedokážeme. Do tiebreaku obmenujeme sestavu. A vitezime!
Bez pauzy rozcvicka na Přerov, ktery udolal KP Brno.

Ostrava

Syndrom micu zadarmo. Prvni set temer ostuda, ve druhem se zbraborime, ale nervy drasajici koncovka v nas prospech 28-26. V tiebreaku vedeme, ale od dtavu 10:10 nemuzeme polozit mic. prohravame. ale po prvnim setu bod beru.

Brumov

Pani trenerka zapomnela mobil, nastesti na devcata je spolehnuti. Porazime Brumov 25:3, 25:13. Dle prvniho pozorovani jsme vsak hrali s nejslabsim celkem. Pauza, OstravaOstrava prohrala s Trutnovem. zapas Jihlaby a Prerova byl velky boj. vizezi Prerov.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll