Mission: Impossible

Dnes začíná třetí turnaj Českého poháru žákyň, naše holky si v minulém kole vybojovaly postup do druhé sedmičky na Moravě, kterou hostí Hradec Králové (ostatní sedmičky se hrají v Bílovci). VoSy se pokusí proklouznout mezi nejlepší čtyřiadvacítku v ČR. Úkol to bude ale velmi těžký, protože výchozí pozice je značně limitující.

Skupinu Morava hraje 27 týmů, v kvalifikaci se podařilo uhrát bohužel jen 3. sedmičku, takže v minulém kole byl dán jasný cíl - postup. A ten se podařilo splnit. Mezi nejlepší celky se z Moravy kvalifikuje do celostátních bojů pouze 12 družstev.

27. TJ Slovan Moravská Třebová 1

Za výsledek, který naše děvčata uhrají tento víkend, budou opět dle pořadí přiděleny body, po součtu obou turnajů se dvanáctka nejlepších posune do celorepublikového finále, ostatní týmy dále hrají dle regionálního rozdělení skupiny útěchy. Již teď je jasné, že útěchu budou muset hrát kvalitní družstva z Přerova, České Třebové a další.

My máme ještě teoretickou šanci se poprat o postup. Má to však několik háčků a ani první místo ve skupině nám nemusí stačit. Naším maximem je 32 bodů. Při rovnosti bodů rozhoduje lepší umístění v tomto turnaji.

Reprezentace odjela dnes ráno (a již úspěšně dorazila na místo) ve složení:

Loukič, Filča, Zdenča, Eliška, Kiki, trio Šimek, Verča, Šárka, Majda, Jirka a David.

Fanděte na dálku, nebo líp, přijeďte za námi!!!

Útěcha

Tak bohužel, tentokrát finálová část ČP proběhne bez nás. Nemusíme však věšet hlavu, společně s námi zůstávají i další kvalitní celky, které našim žákyním zajistí dobré zápasy i v navazující regionální soutěži.

Konečná tabulka skupiny:

1. rozpis druzstva VSC Zlín VSC Zlín 6 5 0 1 0   11:2 305:248 16
2. rozpis druzstva TJ Sokol Pardubice I. TJ Sokol Pardubice I. 6 4 1 0 1   10:3 297:252 14
3. rozpis druzstva VK Prostějov VK Prostějov 6 2 3 0 1   10:5 320:275 12
4. rozpis druzstva TJ Svitavy TJ Svitavy 6 2 1 1 2   7:7 281:289 9
5. rozpis druzstva VK Znojmo - Přímětice VK Znojmo - Přímětice 6 1 0 2 3   4:10 262:310 5
6. rozpis druzstva TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 6 0 1 2 3   4:11 287:332 4
7. rozpis druzstva TJ Slavia Hradec Králové TJ Slavia Hradec Králové 6 1 0 0 5   2:10 250:296 3

SY : Hradec Králové

Paráda :Porážíme domácí a čekáme na další výsledky. Snad postup?
SY : HK - 2:0 (19:25).

SY : Zlín

Bohužel hladká prohra s favoritem skupiny.
V prvním setu se držíme do stavu 14 : 14 , v druhém už hrají holky z lavičky.
SY : Zlín - 0:2 (-18, -11 ).

Prostějov

Výsledky na předchozím odkaze jsou již doplněny. Můžeme tak vidět, že se holkám nepodařilo Prostějov udolat. Prohrály v tiebreaku 1:2.

Výsledky

Průběžné výsledky a tabulka by měly být na tomto odkaze:

Domácí pořadatelé však průběžně zřejmě nemají možnost výsledky vkládat. Z okolního dění tedy následující: Pardubice prohrály se Zlínem 0:2 a Prostějov porazil UH 2:1. Právě probíhá utkání SY-Prostějov.

A aktualita z domácího utkání 2. ligy žen TJ Svitavy - OP Prostějov 3:1, 2:3. Dvojutkání bylo plné emocí a karty na sebe nenechaly dlouho čekat.

SY : Uh . Hradiště

Parádní zápas. V prvním setu náš válec nic nezastavilo. Vše vycházelo a Loukič řádila
na servisu. V druhém setu drama. Prohráváme 18:22, ale v koncovce neuděláme chybu a otáčíme set v náš prospěch.
SY : Uh. Hradiště - 2:0 (10,24).

SY : Pardubice

Dramatický první set prohráváme až po velkém drama. Opět v koncovce zkažený servis.
Druhý set již v režii Pardubic.
SY : Pardubice - 0 : 2 (- 26, - 10 )

Sy : Znojmo

První utkání a první vítězství. Škoda ztraceného setu při vedení 23:22 a zkaženého servisu.
Výborný výkon Verči na servisu v tajbrejku.
SY - Znojmo : 2:1 (20,-23, 7).

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/3369', '', '172.20.0.29', 0, 'p2jjb6g9rt7k0223f5cclthl76qc526s', 0, 1713517996) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174