ČP žáků - Nový Jičín - LIVESCORE

... a další sezóna začíná. Tento rok došlo u kluků k posunu kategorií, kdy koncovým ročníkem je rok narození 2003 (loni byl 2001). Úroveň tedy lehce oslabí, kdy se mladší kluci hlavně z ročníku 2004 budou trápit s vyšší sítí. Pravidla jsou ale pro všechny stejná, takže se nelze na nic vymlouvat a v sobotu 7. října se jde na věc.

Po roční přestávce kvalifikace východní části republiky opět v Novém Jičíně. Nás ve skupině čekají Opava, Znojmo a Lanškroun. Začínáme v 9 hodin s Opavou. Vše opět tady a FB.

Svitavy budou reprezentovat: Jakub Klika, Vojta Slezák, David Jarůšek, Honza a Matěj Šudomovi, Adam Prudil, Pepa Meluzín, Matěj Hnát a Tonda Klohna. Buďte s námi.

Cíl je elitní skupina moravské části.

Svitavy - Nový Jičín B 2:0 (8,22)

Vítězství v kombinované sestavě. Končíme na 6. miste a příští kolo tak hrajeme elitní sedmičku. Díky všem za podporu.

Svitavy - Zlín 1:2

V prvním setu se nám daří na útoků. Ve druhém špatně přihráváme a chybujeme na smeči. Třetí sada opět pro soupeře po nevynucenych chybách našich kluků.

Svitavy - Velké Meziříčí 2:0

Na začátku kluci hlavy dole z ctvrtfinaloveho utkání. Postupně se dostáváme do hry. Otacime a vítězime 2:0. Pro dnešek padla. Zítra ráno Zlín.

Nestačíme na Nový Jicin

V prvním setu nevezmeme servis. Ve druhém zlepšení. Koncovka ale pro domaci... jdeme do skupiny o 5.-8. místo.

Svitavy - Lanskroun 0:2

V derby s Lanskrounem bohužel kolaps na přihrávce. Výsledek 0:2 (-19,-13). Ve čtvrtfinále jdeme na domácí. Vítěz do skupiny o 1.-4. Poražený o 5.-8.

Svitavy - Znojmo 2:0 (21,20)

Sezóna teprve začala a nervy v kýblu. Vedeme v prvním setu 10:2 , 15:7 a najednou 20:21. V koncovce drží servis a obrana. Ve druhé do poloviny setu dohanime ztrátu 2 bodů. Znojma ale kazí 2x na útoků a vše se otáčí. Super chlapci. V útoků táhne Kuba Klika.

Svitavy - Opava 2:0 (16,12)

Utkání na rozehrání. Všichni na place. Teď klíčový zápas se Znojmem.

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/3730', '', '172.20.0.29', 0, 'ok1ln7d9mjvmueecmbhtqon4c2rrkdd4', 0, 1713263358) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174