A zase ta Třebová

ne 15. 10. jsme se vydali na juniorské utkání k našemu soupeři z blízkého města, České Třebové. Tohoto soupeře jsme již potkali v minulé sezóně a tak jsme věděli, že mají posily v podobě dvou hráčů z Ostravy.

A tak jsme se tedy v 9:00 dostavili k zápasu v sestavě Honza Kladivo (B), Lukáš Siekiera (N), Filip Siekiera (S), Jirka Simon (B), Vojta Švihel (U), Adam Tomášek (S), Dan Benko (S, U) a Péťa Leinweber (L).
Bohužel se hned od začátku projevila naše vlastnost, a to, že máme z tohoto soupeře přehnaný respekt. A v tomto duchu jsme také odehráli první dva sety – 25:19 a 25:17 pro Českou Třebovou. My jsme to ale nevzdali a chtěli vyhrát a třetí set dopadl v náš prospěch 29:27. Do čtvrtého setu jsme nastoupili se stejným nadšením, bohužel jsme ale po slibném začátku vedení ztratili a prohráli 3:1 na sety.
Ke druhému zápasu jsme nastoupili až kolem druhé hodiny kvůli utkání, které mezi našimi zápasy probíhalo. Bohužel i toto utkání mělo charakter prvního a se sety 25:21, 25:19 a 25:14 jsme prohráli 0:3 na sety a domů odjížděli bez jediného bodu.

(Autor: Adam Tomášek)