Výběrový trénink do KCM

Ve středu 28. října se v nově zrekonstuované sokolovně v Pardubicích uskutečnil výběrový trénink do krajského centra mládeže (dále KCM, dříve krajský výběr) pro sezónu 2015/2016. Koncovou akcí pro daný výběr hráček narozených v roce 2002 (a mladší) bude Memoriál Milana Kafky pořádaný ve dnech 13. - 15. 5. 2016 v Jindřichově Hradci.

Za náš oddíl se výběru zúčastnily:

Hendrichová Radka, Justová Nikola, Krátká Natálie, Melicherová Klára (nar.2003), Šimková Šárka a Vostřelová Magdaléna (nar.2003).

Společně s děvčaty z Lanškrouna, Dolního Újezdu, Letohradu, Poličky, České Třebové, Chocně a Pardubic absolvovaly testování (základní měření výšky a dosahu bez výskoku i s výskokem, skok do dálky z místa, hod medicimbalem a běh Ktest), následně proběhl trénink s míčem, ve kterém postupně probíhala cvičení zaměřená na to, aby "závodnice" předvedly, jak umí odbíjet míč obouruč i jednoruč, vrchem i spodem a prostě, jak jim to jde :-)

Ze závěrečného hodnocení hlavního trenéra KCM pana Libora Tomišky z Lanškrouna, které přišlo elektronicky tento týden je zřejmé, že se naše holky neztratily. Do tréninkové skupiny KCM byly na další trénink vybrány hned tři.

Radka Hendrichová, která si práci v KCM vyzkoušela již v loňském výběru, by měla být mezi oporami nově tvořícího se týmu a v celkovém hodnocení trenérů skončila na 2. místě. Svou bojovností a šikovností zaujala i Šárka Šimková a k rozkoukání ve "velkém" volejbale dostane příležitost Klára Melicherová (ročník narození 2003).

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll