VoSy se neflákají!

Dalšími koly pokračovala soutěž 1. ligy kadetek. V sobotu 7. listopadu kadetky hostily družstvo z Nového Veselí, které bylo v tabulce hned za naším týmem. Soupeřky jsme v soutěžích dosud nepotkali, takže velká neznámá.

TJ Svitavy - TJ Sokol Nové Veselí 3:1 (-22, 17, 23, 25), 1:3 (-15, -20, 19, -24)

Sestava: Fiedlerová, Šimková, Kratochvílová, Loukotová, Šauerová, Strachotová, Hendrichová, Kovářová, Krejčí, Žáková, Kladivová, Štulpová.

V prvním zápase se nám dařilo. Soupeřky v prvním setu sice využily naší nesoustředěnosti, avšak další sety jsme uhráli a tři body zůstaly doma.

Do druhého utkání jsme obměnili základní sestavu, která měla velké problémy s přihrávkou servisu. První dva sety tak vyzněly jednoznačně pro hostující tým, následně po prostřídání jsme ze zvedli. Naprosto nepochopitelně promarněné vedení 24:19 v koncovce 4. setu, kdy na place byly všechny zkušené hráčky, znamenalo prohru bez zisku bodu.

TJ Minerva Boskovice - TJ Svitavy 3:0 (18,14,23), 2:3 (-23,24,18,-20,-14)

Sestava: Kratochvílová, Melicherová, Hendrichová, Štulpová, Kovářová, Loukotová, Šauerová, Žáková, na druhé utkání + Šimková a Fiedlerová

V prvním utkání nám soupeř nedal šanci, kromě tradičních chyb na přihrávce nám působila velké problémy obrana nejlepší hráčky soupeře (L.Hanousková). S její razancí a výškou, ze které útočila, jsme si nedokázali v daném složení poradit. V posledním setu jsme se uchýlili k naprosto nové variantě, kdy se Anička Loukotová přesunula z nahrávky na post přihrávající smečařky. Výměna zafungovala a konečně jsme byli ve hře a domací jsme potrápili, na vítězství to však nestačilo.

Do druhého utkání již mohly nastoupit z Francie dorazivší Fiedlerka s Evkou, které pomohly s přihrávkou (Evka) a blokem (Fiedlo) a hlavně se začalo dařit na servisu, takže domácí měli hůře přihráno a situace smečařek pak nebyla ideální. Hra se vyrovnala a k vidění byl pěkný volejbal. Za zmínku stojí útočný výkon naší nejmladší hráčky (věkem mladší žákyně) Radky Hendrichové, která se nezalekla zkušenějších soupeřek. Zápas jsme vyhrály naprosto jednoznačně, v tiebreaku 16:14, což vypovídá o všem :-)

Další utkání odehrajeme 5. prosince se Sokolem Brno v hale od 9:00.

Aktuální tabulka:

1. rozpis druzstva TJ Sokol Brno I TJ Sokol Brno I 12 9 0 2 1   31:13 1017:870 29
2. rozpis druzstva TJ Junior Brno TJ Junior Brno 12 8 1 0 3   27:15 936:805 26
3. rozpis druzstva TJ Minerva Boskovice TJ Minerva Boskovice 12 1 5 2 4   24:28 1057:1095 15
4. rozpis druzstva VO TJ Lanškroun VO TJ Lanškroun 12 4 1 1 6   18:24 908:963 15
5. rozpis druzstva TJ Svitavy TJ Svitavy 12 2 2 2 6   20:29 1023:1101 12
6. rozpis druzstva TJ Sokol Nové Veselí TJ Sokol Nové Veselí 12 3 0 2 7   17:28 931:1038 11

Warning: Table './volejbal/accesslog' is marked as crashed and should be repaired query: INSERT INTO accesslog (title, path, url, hostname, uid, sid, timer, timestamp) values('', 'node/3359', '', '172.20.0.29', 0, 'd2s61nhjdabdd1m4jh32pp3ntiddi4tt', 0, 1711616208) in /srv/www/htdocs/volejbal/drupal/includes/database.mysql.inc on line 174