Turnaj - Svitavský minivolejbal dívek

Volejbalový oddíl TJ Svitavy uspořádal v neděli 29.3.2009 turnaj - Svitavský minivolejbal - pro dívky ročník 1997, 1998. Pravidla minivolejbalu pro dívky: velikost hřiště 6x6, výška sítě 205 cm, na hřišti hrají vždy 3 hráčky, hraje se s míči typu light. 

Náš oddíl postavil neuvěřitelných 5 družstev:  Svitavy A,B,C,D,E.  To znamená celkem 17 hráček přípravky se zúčastnilo nedělního turnaje. Dále přijalo pozvání 10 mimosvitavských družstev. Svitavská družstva A,B,C se skládala z hráček, která již minivolejbal hrají v rámci krajského přeboru, takže se od nich očekávalo umístění mezi nejlepšími družstvy. Družstva D,E (Jiřikova děvčata) hrála soutěžně minivolejbal poprvé, tzv. na zkušenou. Byla výborná. Pohyb na hřišti, kolektivní hra, kombinační hra - vše zvládla děvčata na výbornou. Odměnou byla děvčatům hlavně další volejbalová zkušenost, ale i sladkosti a diplom. Doufáme, že i příští rok se nám povede uspořádat dobrý turnaj v minivolejbale. Především je důležité poděkovat všem dospělákům, kteří zajistili hladký průběh turnaje. Díky.

Výsledky:

1.místo: TJ Svitavy B, 2.místo: VO TJ Spartak Polička A, 3.místo: TJ Svitavy A, další pořadí: 4. VO TJ Lanškroun A, 5. TJ  Ústí nad Orlicí, 6. TJ Svitavy C, 7. TJ Svitavy D, 8. TJ Svitavy E, 9. TJ Červený Kostelec A, 10. TJ Žichlínek A, 11. TJ Rtyně v Podkrkonoší, 12. TJ Žichlínek B, 13. TJ Červený Kostelec B, 14. VO TJ Lanškroun B, 15. TJ Spartak Polička B

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll