Turnaj generací

V sobotu 11. června se na volejbalových kurtech bude dít velká akce. Neočekávejte trhání rekordů v počtu odehraných utkání, ani v počtu zúčastněných týmů. Poprvé v historii oddílu se pokusíme o to, aby se sešly všechny hráčky, které náš oddíl vychoval. Turnaj bude rozdělen na dvě části. Pro ty, které jsou stále aktivní hráčky, a pro již nehrající.

Program začne v 9 hodin zahájením společenské akce Turnaj generací, následuje fotografování - společná fotka všech zúčastněných a dále budou zvěčněny všechny hrající týmy. V deset pak rozhodčí zahájí první utkání.

Po celou dobu turnaje bude fungovat občerstvovací stanice U Sekyrků (vybavená nejen tradičním repertoárem, k dostání bude vinný střik, sladká piva i něco tvrdšího), dále upozorňujeme na sortiment výborné kávy a dezertů (buchty budou!), k zasycení pak nabídneme tousty a klobásky.

Upozornění: v případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do sportovní haly Na Střelnici, čili je nutné, aby všechny hráčky měly čistou sportovní obuv, která nezanechává černé stopy na palubovce.

ÚČASTNÍCI:

Aktivní část turnaje (dvě a více registrovaných a hrajících hráček):
1. Ještěrky
2. Krásky
3. Stále mladé a krásné
4. Gazelky
5. VoSy
6. Zmrzliňačky

Neaktivní část (maximálně jedna hráčka aktivní):
1. Cecilky
2. "73"
3. KOZI
4. Kam s ním?

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll