Těžko na cvičišti, lehko na bojišti aneb fyzická příprava v obrazech

V červenci jsme začaly tvrdou fyzickou přípravu, které se zúčastňovaly všechny „dobrovolnice“ (družstva žen „A“ a „B“, ale i kadetky a mimo svitavské volejbalistky). Často nás bývalo i dvacet a holky makaly jak „šroubci“ a za to jim děkuji, protože to pro většinu z nich nebylo nic lehkého a příjemného. Doufám, že to všechny zúročí v následující sezóně.

Nyní přecházíme do přípravného období, kdy pracujeme více s balóny, a proto se začínáme dělit na jednotlivá družstva.Většina mladých holek však ukázala, že jsou (a budou) dobrou zálohou „A“ družstva žen (jen tak pokračujte a šlapejte „áčku“ na záda).

Ilona

Svitavy "B" hrají krajský přebor II. třídy. Soutěž začínají zítra (neděle 30. srpna) na půdě Žichlínku. Družstvo je složeno převážně mladých děvčat, která první domácí utkání sehrají na antukových hřištích v neděli 13. září od 10 hodin proti družstvu SKO Hlinsko.

Svitavy "A" zahájí sezónu v domácím prostředí proti nováčkovi soutěže TJ Šumperk v sobotu 3. října od 10 hodin. Již v sobotu 12. září však můžete vidět kvalitní druholigový volejbal v podání osmi celků ve svitavské sportovní hale Na Střelnici (začátek turnaje v 9 hodin), který je pořádán v rámci přípravy na nadcházející sezónu.

 

FOTODOKUMENTACE:

naše parkoviště

 důkladná rozcvička nesmí chybět

komentář docházky některých hráček

"Říkala jsem stoj rozkročný!!!"

odstartováno

už jen pár metrů

 

my už máme "rozklusání" za sebou

boj o každou vteřinu s úsměvem na rtech

a teď znovu a lépe a rychleji na písku

zvedejte ta kolena, ježibaby

poslední rovinka, uff

a pak hurá na kurty, připravit svalíky, bude šichta

 

a my máme ještě sil! :-)

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll