Taková krásná sobota

V sobotu 2. června se na kurtech konal sraz. Pokud můžeme přirovnat k setkání absolventů, tak mnohdy i po 40 letech. V rámci oslav 70 let od založení volejbalového oddílu jsme pořádali Turnaj generací pro odchovance. Vítáni byli všichni přátelé a přiznivci svitavského volejbalu, současní i bývalí hráči, trenéři, funkcionáři. A jak to dopadlo? Výborně!!!

Sešlo se nás opravdu hodně, za krásného počasí byly paralelně odehrány 3 turnájky za účasti 18 týmů (12 dívčích, 6 mužských). Kromě hrací části zde poseděli, pobavili se i dříve narození, nechyběli ani původní zakladatelé. Den utekl jako voda.

Po slavnostním zahájení, kde úvodní slovo bylo svěřeno Petru Lánovi, Marcele Sezemské a Jiřímu Brýdlovi, následovalo společné focení. Pak se již na kurtech v rychlém sledu hrálo a hrálo. Vyhlášení výsledků proběhlo pozdě odpoledne a až do večerních hodin se živě diskutovalo, vzpomínalo, zkrátka bylo famfárově!!!

Velké díky patří všem, kdo se podíleli na organizaci, ať už jste zametali, stříkali, pískali, otáčeli. Speciální díky Martinovi Kočvarovi, Romanovi Kociánovi a Davidovi Švihelovi a hlavně všem do bufetu - Martině, Ilče a týmu Peti a Robina. Dále nás svými výrobky (chlebíčky, polotovary do bufetu) podpořila firma MOVOS (MR. Grico), děkujeme.

Úplně všichni se samozřejmě zúčastnit nemohli, tak snad zase někdy příště!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll