Svitaváci na kempu Volejbalové akademie

Od čtvrtku 24. do neděle 27. dubna se šest svitavských trenérů a tři jejich svěřenci účastnili kempu Volejbalové akademie v Liberci. Zde se po čtyři dny mladí volejbalisté pod vedením reprezetačního trenéra Zdeňka Haníka zdokonalovali v provádění herních činností. Trenéři čerpali inspiraci pro své tréninky a získávali nejnovější informace v diskusích s nejuznávanějšími odborníky v oboru.

Kromě tréninků a turnajů si děti užily například atrakcí ve vodním zábavním parku Babylon či mohly i s trenéry diskutovat s fotbalovým odborníkem Jaroslavem Hřebíkem, který se podělil o své zajímavé názory na dění kolem fotbalu a sportu obecně.

Věřím, že kemp měl přínos jak pro naše nejmenší hráče tak hlavně pro trenéry, kteří přenesou získané informace do tréninků svitavských mládežnických družstev.

Foto: Horní řada zleva: Jiří Kabelka - trenér mladších žáků, Iveta Špačková - trenérka dívčí přípravky, Jiří Švihel - trenér dívčí přípravky, David Švihel - trenér chlapecké minipřípravky a Petr Sezemský - trenér chlapecké přípravky. Dolní řada zleva: Jiří Kryštůfek - trenér mladších žákyň, Mirek Odvárka - přípravka chlapci, Zdeněk Haník - trenér mužů ČR a hlavní lektor kempu, Barča Švihelová - přípravka dívky a Martin Novák - mladší žáci.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll