Starší a mladší žákyně na Zmrzliňáku - obrazem

Minulý víkend pořádal VK Réma Rychnov nad Kněžnou ve spolupráci s TJ Sokol Lupenice 13. ročník Zmrzlinového turnaje žákyň a kadetek. Vzhledem k nepříznivému počasí před turnajem bylo do poslední chvíle nejisté, zda se hrát bude či nikoliv. Trenéři čelili dotazům, jestli se opravdu bude spát ve stanech a jestli je zajištěná tělocvična. Nebudem vás napínat, na tu bídu, kterou počasí zatím předvádí, to nakonec nebylo tak špatný. Sem tam přeháňka, ale všechny ve zdraví přežily - holky si zahrály a o to přece šlo.

Mladší žákyně obsadily v základní skupině 3. místo, postoupily dál do bojů o 5. - 8. místo. První utkání vyhrály a čekal je zápas o 5. místo s děvčaty z Hradce Králové, ve kterém vyhrály první set. Ve druhé sadě při vedení našich žákyň opět začalo pršet. Zápas byl ukončen, posléze i celý turnaj. Dle dosaženého skóre bylo zřejmé, že Svitavy jsou 5.!!! Z celkových 16 týmů to je velmi pěkné umístění.

Hrály: Míša Urbánková, Sára Benková, Verča Andrlíková, Lucka Vízdalová, Nikola Haraštová, Adéla Marvanová, Nikola Sterenčáková, Iva Drejslarová, Nikola Marková, Míša Frantová.

 

Starší žákyně hrály ve složení: Denisa Antošová, Vendy Tmejová, Anička Janoušková, Verča Hanušová, Barča Šimková, Tereza Kissová, Barča Smělá. Umístily se na 11. místě také z 16 družstev.

 

Momentky ze Zmrzliňáku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll