Zveme všechny volejbalové fanoušky na jíž 12. ročník podzimního volejbalového turnaje žen, který se uskuteční dne 20.9.2014 od 9.00 ve Sportovní hale na Střelnici.
Přijďte podpořit a podívat se na pěkný volejbal !!
Dnes se hraje v Lanškrouně závěrečné kolo KP v přehazované dívek. Po skončení bude provedeno vyhlášení výsledků KP. Naše tři družstva hrají ve skupině A a budou bojovat o stupně vítězů. Béčko je zatím na 3 místě, Áčko je na 4 místě a Céčko je na 6 místě. Sraz před odjezdem je v 7.45 hod u Pojišťovny. Sestavy budou upřesněny v úterý na tréninku.
Dvoudenní kvalifikační turnaj mají před sebou naše žákyně, které budou opět usilovat o postup mezi nejlepší v ČR.
První utkání začíná v 10.00 v tělocvičně ZŠ Riegrova. Druhé po dohodě obou družstev.
Do Žichlínku se vypraví obě svitavská družstva, kde se utkají v dalším kole KP s domácími a s Českou Třebovou.
Po téměř dvouměsíční pauze zaviněné odloženými zápasy (karantény) a volnými víkendy o jarných prázdninách pokračoval KP kadetek ve stantardním tempu, ovšem s vloženými obvodními a okresními koly volejbalu pod AŠSK a dohrávkami KP se březnové tempo změnilo na pořádný
kde: Česká Třebová
rozhodčí: Rejman-Hübl
výsledky 2009-10: -
sezona 2009-10: -
průběžné pořadí: -

V sobotu 20. 11. jsme nastoupily k našemu prvnímu domácímu zápasu této sezóny a vlastně vůbec po dlouhé době jsme měly tu možnost se předvést na domácí půdě. Bohužel to nedopadlo úplně podle našich představ.
O pohár města Ústí nad Orlicí v minivolejbale (trojice) mladších žáků, hráno v tělocvičnách Gymnázia Ústí nad Orlicí (skupina B) a ZŠ Hylváty (skupina A).
V ramci přípravy na novou sezónu dnes bude odehrán turnaj v hale Na Střelnici za účasti druholigové České Třebové a Červeného Kostelce.
GHE – Maori battalion,
C team – MišMaš,
Sněženky a machři – Radiměř
Dohrávky KP přeloženy na žádost ČT. Odehrajeme v době tréninku v hale Na Střelnici.
Znojmo - Přímětice : Svitavy
Souboj prvních dvou celků KP I. třídy bude jistě napínavý a k vidění bude pěkný volejbal. Přijďte naše "áčko" povzbudit!
Společný trénink starších a zkušenějších členů oddílu se letos uskuteční v hale Na Střelnici ve čtvrtek 19.12. od pěti do osmi hodin. Na programu bude turnájek losovaných týmů z příchozích mužů, žen, juniorů, juniorek, kadetek, žáků, žákyň.
Diváci mají vstup volný! :-)
Vítězný tým loňského turnaje:

Druhé finálové kolo ČP hostí pro žákyně Bílovec. Naše hráčky v domácím prostředí udržely příslušnost ve druhé nejlepší výkonnostní skupině.
Soupeřky v tomto kole budou hráčky Ostravy a Bílovce, které sestoupily z první osmičky, z České Třebové a Sokolova (postup ze třetí osmičky) a dále družstva Hlincovky, Loko Plzeň a VK Znojmo Přímětice.
Druhé kolo ČP žákyň hostí pro 2. a 3.skupinu na Moravě Hradec Králové, první osmička se hraje v Novém Jičíně!
Rozlosování 1. osmičky, která se tentokrát hraje ve třech tělocvičnách, které jsou ve dvou budovách blízko u sebe:
sobota, začátek 9,00
Svitavy - Nový Jičín
zápas volno
Svitavy - Prostějov
Svitavy - Ostrava
zápas volno
Svitavy - Brno
Svitavy - Olomouc
neděle, začátek 9,00
první kolo máme volno
Svitavy - Bílovec
Svitavy - Znojmo
VK Královo Pole B : Svitavy
| účastníci: |