O parník nebo ještě o víc!

Sport může mít hodně všelijakých výsledků, a jak víme, volejbal má také svoje rekordní stránky. Zaujal mne včerejší výsledek z Litomyšle v babským voliši. Takže to nebude to, co chtěl Hrabalův Hanťa z Příliš hlučné samoty: „Jó vyhrát 5:0 to není žádný drámo! Ale dva dva, kdy se kope v poslední minutě penalta – to je drámo!“

Já dneska vybral pravý opak tajbrejků z letošní sezóny, kdy to soupeř v rozhodujícím setu prohrál, jak se říká, na celé čáře. Jestliže se prohraje o polovinu, tak říkáme – je to o parník. Prohra o dvě třetiny je již ostudná. To se už musel soupeř úplně a do slova posr.. Tak se odpíchnu od těchto výsledkům k těm nejprohranějším za rok 2011 a 2012:

Skupina PA-M-1
11.02. 10:00 TJ Sokol Pardubice I. A - TJ Svitavy A 3:2(14,-23,-27,19,5)
Skupina PA-M-2A
03.09. 10:00 Orel jednota Letohrad A - TJ Spartak Polička A 3:2(-20,13,-19,23,5)
Skupina PA-Z-1
11.02. 10:00 USK Pardubice A - SK Spartak Slatiňany A  3:2(-23,-23,8,22,5)
Skupina PA-Z-2B
03.09. 13:00 ŽSK Třemošnice A - TJ Sokol Nasavrky A  2:3(22,-19,-16,17,-5)
17.09. 10:00 SVK Chrudim A - TJ Sokol Přelouč A  2:3(19,-23,-18,18,-5)
Skupina PA-ZKY-ST-1C
09:00 TJ Spartak Polička A - TJ Sokol Pardubice I.  2:3(15,-15,-19,23,-3)
Skupina PA-M-2B
01.10. 10:00 Volejbalový klub Choceň B - VK Vysoké Mýto A  2:3(-12,19,-17,22,-3)
25.02. 10:00 TJ Sokol Dolní Újezd A - VK Litomyšl A 3:2(22,-27,12,-22,2)