Mladší žákyně - Zimní turnaj v Hradci Králové

Volejbalový oddíl TJ Slavie Hradec Králové nás pozval v neděli 25.1.2009 na Zimní turnaj mladších žákyň. Sice bylo kruté vstávat  v 6 hodin ráno, ale určitě se nám to tuto neděli vyplatilo. Děvčata si ke svým modrobílým dresům pořídila nové chrániče a bílé podkolenky a tím se stalo naše družstvo jedním z nejhezčích.

Naši soupeři: Slavie Hradec Králové, Rychnov nad Kněžnou, Moravská Třebová A,B, Jilemnice, Červený Kostelec A,B, Týniště, Náchod, Pardubice a Polička.

První náš soupeř byl z Rychnova nad Kněžnou - vítězství Svitav 2:0. Po té jsme prohrály se Slavií Hradec Králové (celkové 2.místo). Tím jsme se posunuly do skupiny hrající o 5.-8.místo. Zde nás čekalo družstvo Náchoda, Moravské Třebové B a Týniště. První dva zápasy jsme s přehledem vyhrály. S Týništěm jsme sehrály rovnocenný boj, ale nakonec jsme prohrály. CELKOVĚ JSME OBSADILY 6.MÍSTO.

Co na to trenérka Iveta Špačková?: "Děvčata hrála dobře. Vyzkoušela jsem některé nové postavení hráček, pořád procvičujeme a zdokonalujeme náš herní systém vbíhavé nahrávačky. Nedostatky máme například v podání - zbytečná ztráta bodů při zkaženém podání. Musím je však pochválit za snahu a přístup k celému turnaji."

 

 

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll