Mladší žákyně - KP - Choceň 15. 9. 2007

Druhé kolo KP se hrálo v Chocni. Ve skupině jsme nejdříve narazily na Sok. Pardubice a porazily jsme je celkem přesvědčivě 2 : 0. Druhé utkání se Sok. Č. Třebová bylo dramatické, rozhodovalo se v tie-breaku. Za stavu 14 : 13 jsme měly mečbol, ale po hrubých chybách se radovaly z vítězství soupeřky. V semifinále jsme nestačily na domácí Sp. Choceň - prohrály jsme 0 : 2. V boji o 3. - 4. místo v tomto turnaji jsme se už podruhé střetly s Č. Třebovou. Mohly jsme jim porážku oplatit, jenže ... Lehce jsme vyhrály první set 25 : 12!, v druhém setu jsme  vedly už 23 : 21 a vítězství jsme měly doslova na dosah. Ale zase jsme  "vyrobily" hrubé chyby, set jsme prohrály - a v tie-breaku  už byla lepší Třebová. S jedním vítězstvím a třemi porážkami jsme v turnaji obsadily 4. místo, proti minulému týdnu jsme si pohoršily.

Jednotlivé výsledky: TJ Sy - Sok. Pardubice 2 : 0 (10, 14); TJ Sy - Sok. Č. Třebová 1 : 2 (-19, 20, -14); TJ Sy - SP. Choceň 0 : 2 (-15, -17); TJ Sy - Sok. Č. Třebová 1 : 2 (12, -23, -9);

Hrály: D. Andrlíková, T. Dufková, M. Kabelková, P. Macháčková, T. Hávová, M. Peňáková, A. Kovářová, K. Šimková;

Trenér: J. Kryštůfek