Mezinárodní turnaj juniorů: CZE - AUT 1:3 (18, -21, -23, -22), SVK - HUN 3:1 (23, -12, 16, 22)

V prvním utkání Mezinárodního turnaje juniorů čtyř zemí ve Svitavách nestačili naši na tým Rakouska. V prvním setu si vytvořili výrazný náskok (tajmy soupeře za stavu 5:0 a 14:8), ke konci však začali Rakušani stahovat a postupně se lepšili. Od druhého setu již měli navrch a nám se nepodařilo proměnit ve vítězný čtvrtý set i nadějné vedení 16:14.

Ve druhém utkání, které mělo velmi dobrou sportovní úroveň, zvítězili Slováci nad Maďary 3:1 když se jim podařilo eliminovat hlavní útočnou sílu soupeře univerzála Barotiho.

Turnaj pokračuje dnes (pondělí) od 17:00 zápasy Česká republika - Maďarsko a od 19:00 Slovensko - Rakousko.