KRÁDEŽ!!! - přidány fotografie odcizených věcí

Volejbalisti - přátelé - kamarádi!

Ze soboty na neděli byla vykradena tzv.ředitelna na volejbalových kurtech. Pro upřesnění je to místnost uprostřed mezi novými šatnami. Pro Vaše bystré oči a případná náhodná setkání s níže popsanými předměty informujte jakéhokoliv člena našeho oddílu nebo Policii ČR. 

Seznam věcí: 

chladící zařízení - jednopákové - výkonné, DVD přehrávač HYUNDAI DV2X316DU, stereo receiver AKAI AA-39/49, reprosoustava TOSHIBA 2X150W, pípa s narážecí hlavou v měděné verzi s červeným kohoutem, ceny do turnaje od firmy DANONE - kožené dámské tašky, nafukovací lehátka, batoh HI-TEC šedomodrý, svitavský dres žlutý, botasky HI-TEC vel.9,5 - zástěra pro obsluhu DOKTOR, hrací karty kanastové-německé, hrací katry KOOPERATIVA, klobouky coutry světle hnědé, 2 litry ferneta

Děkuji za Vaši pozornost Elvis

Přidali jsme fotografie nejcennějších ukradených věcí. To je stereo receiver AKAI AA-39/49, sice starší, ale vynikající stroj, o čemž svědčí AA v názvu. Pokud by se objevil někde v bazaru či zástavárně, bude zaručeně bez dálkového ovládače, který pachatel zanechal na místě činu.

DVD přehrávač HYUNDAI DV-2-X 316 DU sice můžete běžně koupit pod tisíc korun, ale tento bude v zástavárně opět bez dálkového ovládače, který ten hajzl nechal na místě a ještě rozšlápl.

Nejcennější je výčepní zařízení, které jsme měli nachystané na víkendový turnaj smíšených družstev. Toto na obrázku není přesně to, které bylo ukradeno, je to ale stejný typ. Charakteristickým znakem je, že ukradený kus bude bez vrchního krytu, který opět pachatel ve tmě nechal na místě činu.

© 2007-13 Luboš Branda & volejbalový oddíl TJ Svitavy

powered by Drupal - template FlorAll